Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek, ha az egész...

Mit tennétek, ha az egész hétvégét egyedül töltenétek, mert nincs semmi program, senki nem hívott sehova?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 17:16
1 2
 11/16 suri gyuri válasza:

A fentebb beíró emberek közül válaszd ki valamelyiket és hívd meg

Biztosan lesz miről beszélgetni

2019. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Próbálom utolérni magam a háztartással és minden egyébbel....

Vagy ha még marad időm pihenek és élvezem ha békén hagynak.


De ha neked ennyire fontos a program és a társaság, miért nem szervezel a többieknek te??????

2019. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Joe.38 ***** válasza:
Lenyírom a füvet, összegereblyézem. Zsákba rakom, gépeim, szerszámaim karbantartom. Letisztítom, beolajozom, lefestem, lemosom. És már este is van. Sőt próbálom utolérni magam, mert teendő van bőven, elmaradás is. Pesten élek van mit csinálni. Oly sok,hogy talán utol se érem magam. Férfi vagyok, családi házban lakom. Kutyáim is lenyírtam, mert meleg van, meg is fürdettem őket ez alapból 3 óra. Elfáradtam, de még takarítani is kell. Örülök ha se egy hatósági levél, se egy felszólítás se senki nem zaklat. Ha lenne, vagy lesz szabadidőm akkor elmegyek edzésre.
2019. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gabeegyros válasza:
Vasárnap du 4-kor a nyigatinál az óra alatt, mehet a szigetre aki eljön/elmegy. Na?
2019. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Botond1999 ***** válasza:
Tévé, rádió, internet, könyv, bevásárlás, főzés, takarítás, tanulás stb. Válassz!
2019. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz :D

Habár én nem játszom LOL-lal meg hasonlókkal, helyette takarítok :D

2019. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!