Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretném megismerni a lányt,...

Szeretném megismerni a lányt, hogyan hívjam el valahova?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben többször is láttam egy nagyon aranyosnak tűnő lányt. Korábban szerintem még nem találkoztam vele soha, de mostanában szinte minden csütörtökön és pénteken egy busszal megyünk haza. Eddig még nem volt lehetőségem beszélni vele, mert mindig elég sokan szoktak utazni, de a facebookon már rákerestem az adatlapjára, és bejelöltem ismerősnek, azóta vissza is igazolt. Azt egyébként érdemes tudni, hogy egy 3000 lakosú kisvárosban élünk mindketten, szóval ő már lehet hogy ismert engem látomásból korábbról is, annak ellenére hogy nekem nem tűnt ismerősnek.

Mostanában egyre gyakrabban gondolok rá, teljesen megfogott a kinézete, de egyébként is egy kedves lánynak tűnik. Ha majd lesz egy kis időm, szeretném elhívni valahova és jobban is megismerni őt. Szerintetek mit írjak neki az üzenetben, hogy ne nézzen ki nagyon hülyén a szitu? Először még csak kedveskedjek vele mindenféle konkrétum nélkül, vagy egyből térjek a lényegre? Légyszi segítsetek, nagyon szeretném ha alakulna ebből valami! :)

20/F



2019. máj. 9. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, nagyon szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni. Megengeded, hogy meghívjalak egy kávéra?"
2019. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!