Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet jófej Debreceni...

Hol lehet jófej Debreceni csajokkal, srácokkal dumálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdésem azért íródott mert, kevés barátom van, nem járok szórakozóhelyekre stb

A segítségeteket kérem hogy hol tudnék Debrecenben barátkozni :D

A rockot és a metált imádom

Alternatív stílust képviselek

19 éves srác vagyok

Köszi, ha elolvastad



2019. jún. 19. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz "szórakozóhelyekre stb." akkor mégis: hogy és hol akarsz ismerkedni?

Senki sem fog célirányosan téged megkeresni.

Rengeteg program van Debrecenben - ha a kocsmákat utálod - vedd elő a Debrecen Korzót...

Vagy könyvtár, Agóra, fürdő, szauna, rocksuli, lvaglás, jégkorong és vég nélkül sorolhatnám!

A jelenlegi kedvesemmel pl. a 3-as trolin ismerkedtem meg...

2019. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én hasonló stílusú és koru vagyok de budapesti.
2019. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stilusodbol itelve a Facan kocsmaban :D
2019. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Fácán Kakas annó jó hely volt. Egy fitying nélkül is beugrottam néha a hangulat meg a társaság miatt.

Azt nem tudom most milyen mert már 10 éve éltem Debrecenben, azóta lehet lecserélődött a "vendégkör". Viszont annó kultúrált hely volt sok alti arcal, esténként meg teltházzal.


Egy próbát megér.

2019. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!