Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok a mostani...

Ti mit gondoltok a mostani szépségkirálynő választásról?

Figyelt kérdés

Először is szsrintem Rebeka volt a legszebb, arcra, de a teste nem valami nőies és nagyon csúnyán ment a magassarkúban. De még így is jobban megérdemelte volna a győztesnél.

A második amúgy szépnek tűnt, de hihetetlen buta. Meg az kiakasztott, hogy kb. 30 centivel magasabb annál, aki átadta neki. Mégcsak rá sem nézett, meg hajolt le kicsit szegényhez, én úgy sajnáltam... Annyira pofátlan.

Az első meg szép, de előre le van zsírozva, ugyanis őt tánogatta Csutka meg a Kulcsár Edina. Meg csak egy szimpla szőke, alacsony lány. Nagyon szép, de nem fog helyezést elérni.


Most jöttem rá, hogy annak idején miért adta vissza Kocsis Korinna a koronát... Csak nem lett semmi, mert kötötte a szerződés. Most esett le teljesen.


2019. jún. 24. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy a szépség iszonyatosan szubjektív dolog, ebből adódóan nettó hülyeségnek tartom.
2019. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lány nyerte meg, viszont én is ma láttam, hogy Kulcsár Edináék kampányoltak érte. Ez nagy csalódás. Illetve, már egyszer volt Miss Balaton. Úgyhogy ez nekem kicsit igazságtalannak tűnik.

N

2019. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szubjektív, de annyira nem... Egy molett nő is lehet szép, csinos, de itt nem nyer...


A második helyezett is, full mű mell, mű haj, de hihetetlen beképzelt.

2019. jún. 24. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sarka Kata és Rogàn Cili műsorát már csak elvből sem nézem.

Egyébként egyik lányt ismerem, aki néhány éve részt vett ugyanezen. Ő sok rosszat mesélt, állítja, hogy le van előre zsirozva a helyezés is. Nem tudom mi az igazság én sok értelmét nem látom, szerintem a mostani nyertes is el fog tűnni a süllyesztőben és a kutya sem fogja tudni a nevét 2 hónap múlva.

2019. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy teljesen szubjektív a szépség és nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy ki a legszebb, mert mindenkiben van valami szépség és mindenkinek más jön be - szerencsére nem vagyunk egyformák.


A külső istenítése viszont frusztrációt okoz a nőkben, mert mindenki olyan akar lenni, mindenki egyforma akar lenni és azt hiszik, hogy ha nem szépek, akkor már nem érnek semmit, ami nem igaz!


Tehát én azt gondolom a mostani szépségkirálynő választásról is, mint amit a többiről: be kellene tiltani az ilyeneket.


Szerintem ez nem is arról szól, hogy ki a legszebb, hanem arról, hogy kinek van több pénze és szabadideje önmagával foglalkozni....

2019. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is néztem anyuval, valamiért szokás lett belőle. Nem tudtam, hogy ki támogatta őt, de mindenesetre örülök, hogy nem az a lány nyerte meg, aki második lett, mert ő nem tudom, hogy került oda. Jobb lett volna, ha inkább egy "átlagos" arcú lány nyeri, láttam egyet-kettőt.


Tudom, nincs sok értelme, de azon gondolkodtam el, hogy egy smink nélküli versenyt kéne rendezni. Oké, ma már minden a külsőségekről szól, de természetes, hétköznapi arccal teljesen más lenne.

2019. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

fideszes seggnyalók és politikus feleség szépség versenye... nagyívről teszek rá

sokkal de sokkal szebb lányok vannak náluk, csak van annyi eszük hogy nem indulnak ilyen hülyeségen

2019. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eleve akik döntőbe jutnak egy szépségkirálynő-választáson, azok már mind annyira szépek, hogy köztük már csak szubjektív szempontok alapján lehet dönteni. Megnéztem most az első hármat, én nem tudnám eldönteni, melyik a legszebb. (heteró nő vagyok, tehát tisztán esztétikai szempontból nézem.)

Azt nem tudom, hogy melyikük "hihetetlenül buta", mert interjút nem láttam velük, de nem OKTV-ről van szó, hanem szépségversenyről. (Ettől függetlenül nem bánom, ha egy szépségkirálynő okos is, mert ideje rombolni ezt a "nő vagy szép, vagy okos" sztereotípiát, de szigorúan véve ez akkor is szépségverseny, nem IQ-teszt.)

A "csúnyán ment magassarkúban"-nak megint semmi köze a szépséghez, az, hogy valaki egy nem túl praktikus és nem is egészséges cipőhöz nincs hozzászokva, természetes kellene, hogy legyen, nem megdöbbentő.

2019. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a megjelenés, járás fontos, nem csak az arc... Az a második helyezett...


Nagyon szép lányok voltak, akik bekerültek a 16-ba. Most tényleg, de valamiért ezt a 3-at futatták. Úgyhogy most tuti kamu.

2019. jún. 24. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársam az egyik helyezett :D ennyit tudok róla és ennyi is érdekel. Amúgy az égvilágon semmi más információ nem szokott a szépségkirálynő választásokról eljutni hozzám és ezzel rendben is vagyok.
2019. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!