Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hová mehetnénk...

Szerintetek hová mehetnénk egy nagyobb csapattal szórakozni, ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Jövendőbeli gimis osztálytársak vagyunk. Még nem igazán ismerjük egymást. Ezért is kezdték el a többiek szervezni ezt a kis találkozót. Addig eljutottak, hogy jó lenne találkozni, de azt már senki sem tudja, hogy hová menjünk, vagy mit csináljunk. Ehhez kellenének ötletek. Sajnos én nem budapesti vagyok, szóval nem ismerem a várost. Egyszer már volt egy ilyen találkozó, de csak ténferegtünk és nem is volt igazi téma. Nem szeretném, hogy megint ilyen kellemetlenné váljon az egész. Ötletek?

2019. jún. 29. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontoon
2019. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leendő gimisek vagytok, és találkozót akartok szervezni Bp-n?


Mit csináltok majd? Mert ez eléggé behatárolja a lehetőségeket.


Normális szórakozóhelyen egy 10 fős 14-15 éves csapatot úgy vágnak ki mint a fene.


Max egy közös mozit tudok elképzelni, vagy egy paintball-t/lézerharcot.


De inni tuti hogy nem tudnátok semmilyen belvárosi helyen.


Nem leszek szentfazék, én 16 évesen ittam először kolis csapattal, nem egy srác meg már úgy jött középsuliba hogy alkalomadtán ivott.


Max valami Erzsébet híd rakpartra , vagy Margit-szigetre kiülős iszogatást tudok elképzelni a ti korotokban (mint ahogy az mi is csináltuk).


De azért hogy fenntartsam a hasznos, felelősségteljes válaszadás látszatát:


Menjetek moziba, paintball-ozni, palatinuszra, vagy a Csillebérci kalandparkba.


A jó hangulatért meg tenni kell, full idegenként egymásnak eléggé valószínű hogy halgatag lesz a többség.

2019. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy egyesnek üzenem: 3 éve voltam nyáron diákmelósként a pontoon-ban kisegítőként.

Egyrészt: Mocsok drága hely, kb a vendégek 80% turista. Nem leendő gimisekre van szabva az italok ára.

Másrészt: 100000% hogy egy 15 éves forma tini csapatot nem szolgáltak volna ott ki.

Felkapott hely, napi szinten milliós nagyságrendű forgalommal. Nincsenek rászorulva 15 éves tinikre, akik fejenként 600 forintot otthagynának, közben egy jókora büntit kockáztatna meg a bár.

2019. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!