Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz lenne ha a tenger parton...

Gáz lenne ha a tenger parton miután bementem a vízbe levenném a fürdönadrágomat, és meztelenül úsznék?

Figyelt kérdés

Én elég szemérmes vagyok ezért kimenetelkor nyilván vissza venném a nacima.

És ha beszólnak nekem mit mondjak? Nem nudista strand,oda a szüleim nem akarnának eljönni.


2019. júl. 3. 18:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amugy 13F vagyok és mellesleg a fürdő nadrágba is bele megy a sós víz és nem lesz semmi baja töle a nemi szervemnek. Van pár gyere ki így fürdik néhány nő meg így napozik és az embereket nem zavarja
2019. júl. 3. 22:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Vagyis meztelenül napoznak?
2019. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én azt szoktam csinálni, hogy mikor a szüleim elmennek városnéző, meg egyéb programokra , akkor nem megyek el velük, hanem egy távolabbi nudista strandra elmegyek. véletlenül fedeztem fel egyszer, de szerencsére minden évben oda megyünk, így estig ott vagyok. mondjuk olyan nagy tömeg nincs , max. 15 ember... meg az irritál, mikor ilyen melegek rámmozdulnak... azokat elküldöm jó messzire.
2019. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak akkor gáz ha mondjuk amíg így úszol, valaki (pl egy jó csaj aki előtt biztosan nem akarnál így mutatkozni) búvarkodik a közeledben. Tudod, tenger, tiszta víz, jól meg lehet figyelni az élővilágot :)
2019. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Úgy oldom meg hogy elmegyek jó mélyre ahova már nem nagyon úszik senki (de azért figyelem a körületem lévő embereket hogy milyen messze vannak) és ott tolom le a nadrágomat
2019. júl. 8. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!