Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ránézésre mi az első...

Lányok! Ránézésre mi az első benyomásotok a linken szereplő férfiról? Kinézitek belőle, hogy rendes fiú, aki nagyon tud szeretni és komoly szándékai vannak?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 8. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de külsőleg annyira nem jön be.

És aki olyan "tekerj lejjebb" posztokat rak ki, hát... Finoman szólva hülyének gondolom.

2019. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Humorérzék :) ...

Mi baj a külsejével?

2019. júl. 8. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:
Kérdező ha ennyire fényezed ill. véded nem lehet hogy ez te vagy? Elég nagyképű dolog magadat mutogattatni...
2019. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De én vagyok, és semmi önbizalmam, nem nagyképűségből mutogattam magamat, érdekelt, hogy a lányoknak mi a véleménye rólam, mert nem nagyon dőlnek a nők, na nem mintha én nekem sok nő kellene, megelégednék egykével is, aki úgy szeret ahogy vagyok.


Úgy voltam vele, hogy itt névtelenül lehet válaszolni, tehát mindenki megmondhatja nekem a frankót hogy miben vagyok csúnya, vagy ilyesmi. Hátha tudok rajta változtatni. Esetleg hogy a kisugárzásom olyan-e, hogy magasról tojnak rám a lányok. Vagy taszító vagyok valamiért... Akármi.


Egy percig sem azért volt ez, mert én nagyképű volnék. Csak az igazságot akarom tudni, hogy igazam van-e azzal, hogy nem vagyok jó pasi egy kicsit se, mert nem olyannak születtem, és kész. És nem védeni próbáltam magamat, csak megkérdezni, hogy mi az, amit csúnyának találsz rajtam, hogy tanulhassak belőle. Ennyi az egész

2019. júl. 8. 21:57
 5/22 A kérdező kommentje:
És ezt sem fényezésből mondom, de nem vagyok egyáltalán fotogén, idáig mindenki azt mondta hogy élőben teljesen más vagyok, és sokkal jobban nézek ki... Nem értek ahhoz hogy hogy fotózzak egy jót, az az igazság :)
2019. júl. 8. 22:01
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon durván nem jössz be.


És ez a szöveg, hogy élőben jobban nézel ki... Hát... Akkor mit is kellene fotók alapján csinálnom?

Azt mondják hogy hát akkor biztos felisten vagy?

2019. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Teljesen félreérted amiket írok szerintem. De nem szeretném tovább taglalni.

Elfogadom hogy nagyon durván nem jövök be. De elmondanád hogy mi az, amit csúnyának tartasz rajtam?

2019. júl. 8. 22:15
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát..ömm nem tudom mit mondjak. Igazából nem ismerlek így nyilván nem tudok "rendes" véleményt alkotni rólad.


Ennyi alapján nem vagy az esetem, én az "elegánsabb" öltözetű emberekre bukok (értsd, pl:öltöny, ing).

És ne haragudj,de külső alapján nem nézném ki belőled ,hogy komolyak a szándékaid. Bár ezt nyilván kép alapján nem lehet eldönteni...


18/L

2019. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as! Köszönöm a válaszodat :)

Valahol megértem, hogy a külsőm alapján ezt nem néznéd ki. Sokan azt hiszik azért, mert szórakozóhelyre járok, vagy mert így öltözködöm, rosszfiú lehetek meg ilyesmi... Már többször is mondták ezt.

De nem tudok mit tenni vele sajnos, nekem ez tetszik, és ebben érzem magam jól! Az ízlésed az jó, de én nem tudnék hétköznapokon öltönyben és ingben járni... Én azokra alkalmi ruhaként tekintek csak.

2019. júl. 8. 22:30
 10/22 anonim ***** válasza:
Ránézésre link alak vagy.
2019. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!