Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálsz egy házibulin,...

Mit csinálsz egy házibulin, ahol nem ismersz senkit?

Figyelt kérdés
Nem voltam még házibuliban, viszont most muszáj lesz elmennem az osztálytársam bulijára. Egy bérelt helyen lesz, elvileg sok alkohollal. Sok lesz ott az idegen, csak 1-2 embert ismerek de rengeteg embert meghívott. Mit csinálok majd ott? És hogyan szoktak házibuliban elkezdeni egy beszelgetest?
2019. júl. 10. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Idegenek lesznek ott?? Kamerát vigyél mindenképp és csinálj jó sok kevés elmosódott, homályos felvételt róluk.
2019. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "muszáj"? Talán rákényszerített?
2019. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Csajoznék. Biztos akadnak jó csajok.
2019. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megállok valahol vagy leülök valahová és elkezdtek valakivel beszélgetni. Egy sziával meg egy bemutatkozással kezdek, esetleg azzal, hogy honnan ismeri a házigazdát, aztán alakul magától. Nem szokott problémát okozni.
2019. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
ha van csocsó vagy darts akkor keresek egy társaságot akik játszanak velem. :D
2019. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyre alapból nem megyek.

Kétszer voltam összesen, egyszer tinikoromban, de arról már nem sokra emlékszem, egyszer meg felnőttként. Ott az volt, hogy végig egyedül ültem egy itallal a sarokban, mert mindenki más ismerte egymást és beszélgettek, jól elvoltak, én meg semmihez nem tudtam hozzászólni és nagyon kellemetlenül éreztem magam. Aztán kb. 1-2 óra múlva felálltam és bejelentettem, hogy nekem mennem kell, és leléptem. Ott fogadtam meg, hogy ilyen helyre többé nem megyek. Nem is mentem.

2019. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De hát akkor mégis lesznek ott ismerősök!


Rajtuk keresztül kell megismerned sok embert.

A szülinapost meg is kérheted, hogy ugyan mutasson be pár embernek, hogy ne érezd magad egyedül. Meg akarj vele koccintani, hogy a piakeresgélés se legyen gon. Elsőre segít kiszolgálni, utána már feltalálod magad.

2019. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem megyek el olyan bulira ahol senki sem ismerek.
2019. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mennék oda.


A te kérdésedet viszont nem értem. Most akkor lesznek ott ismerőseid, vagy nem? Miért lenne muszáj menni? A bérelt hely mióta házibuli?

Wut? :D

2019. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval lesz 2 ismerős, a szülinapos és még egy, de gondolom ok nem azzal szeretnek tolteni ott az idot h folyamatosan velem vannak, ezert nem tudom h mit csinaljak ha nem lesznek velem. Egy házat fognak bérelni, ezért neveztem házibulinak, másnak nem nagyon tudtam. Az hogy miért muszáj mennem pedig hosszú sztori
2019. júl. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!