Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek Vajna Timi szerelm...

Szerintetek Vajna Timi szerelme igaz volt?

Figyelt kérdés
Sokan támadják, pedig én biztos forrásból tudom, hogy valódi szerelem volt közöttük Vajna Úrral.
2019. júl. 12. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy igaz szerelem volt. Csak nem közte és Vajna között hanem közte és Vajna pénztárcája között.
2019. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Aranyos vagy, de szerintem ilyesmit nem lehet tudni „biztos forrásból”. A legbiztosabb, ha őt magát kérdezed meg, de nyilván ő is hazudhat. Hogy egy kívülálló mit lát egy kapcsolatból, az elég kétséges. S hacsak nem gondolatolvasó, Timike fejébe sem láthat bele. :)
2019. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Háát, nem tudom. Nehéz elképzelni, hogy Timi a Vajna úrra izgult volna, és fülig szerelmes lett volna. Persze, mint embert kedvelhette, szerethette. De hogy szerelemből? Ízlések és pofonok.
2019. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem Vajna meleg volt és csak baráti, üzleti kapcsolatuk volt Timivel.

A biztos forrást meg nyugodtan írd, de senki nem hiszi el egy anonim oldalon.

2019. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Kit érdekel?
2019. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Timi annyira szerethette vajnát, mint amennyire vajna szerette őt,azaz érdekből volt az egész. Ha vajna tényleg igaz, mély érzelmeket akart volna egy párkapcsolattól, akkor egy hozzá hasonló korú nővel jött volna össze, de nem; neki trófea kellett, és egy fiatal test, akivel lehet kérkedni, és akivel néha elmaszatolgathatott az ágyban.

De mint írták - ki a f aszt érdekel?


Ez az egész pöcegödör ország úgy rászivta magát Timi érzéseire (vajnáéra valahogy nem) mint valami parazita, és személyes sertésnek érzik, hogy talán nem szerették őszintén a vén kujont (rip).


Foglalkozzatok már olyan dolgokkal is, aminek súlya van, könyörgöm.

2019. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Igazából lényegtelen.

Vajna benne volt a kapcsolatban, Timi benne volt a kapcsolatban. Innentől kezdve a magánügyüknek kellett volna lennie.

2019. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Biztos forrásból, mi? Persze, biztos Timi legjobb barinője vagy, aki most megtalálta ezt az oldalt, és jól kikotyogja őt.
2019. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy jó ismerősétől tudom!
2019. júl. 12. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát persze
2019. júl. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!