Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valakivel az hogy a...

Volt már valakivel az hogy a szerelme mellett nem aludt olyan nyugodtan mint egyedül?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyedül sokkal nyugodtabban alszok vagy aludtam.

De mi ilyenkor a teendő amikor már régóta együtt éltek és nem alszol jól ?!

Valaki más járt már hasonló cipőben ? Mi segített ? Mi volt végül a baj ?



2019. ápr. 16. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Az előző kapcsolatomban azért nem aludtam jól sokszor, mert horkolt az exem és se lelkileg, se testileg nem volt igazán kielégítő a kapcsolat.


Az új párom mellett úgy alszom, mint a bunda. Nem horkol és minden rendben van.

2019. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi 6 éve élünk együtt, idén lesz az esküvőnk, szóval szerelem ma is van még..:) Nincs gond a szexel sem, élvezzük egymás társaságát, de éjszaka a drágám bizony horkol. Én meg képtelen vagyok aludni ha horkolnak mellettem. Ilyenkor mindig felébresztettem, vagy ő vagy én forgolódtunk az ágyban zavarva a másikat. Másnap meg mindketten fáradtak, kialvatlanok voltunk. Így mi többnyire külön alszunk. Én az egyik szobában, ő a másikban. Együtt alszunk el, és ha felébredek a horkolására akkor nem zavarom, hanem átmegyek a másik hálószobába. Így mindketten frissek vagyunk, átalusszuk az éjszakát. Nálunk ez vált be.
2019. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Igen, miután megcsaltam.


32/N

2019. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Én imádok egyedül aludni. Utálom, amikor valaki forgolódik mellettem, felkel, mosdóba megy, rámfordul alvás közben, stb. Ez van. Lehet, hogy romantikus együtt aludni, de nem kényelmes.
2019. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első, lehet van abban is valami hogy mennyire szerelmes az ember meg mennyire vannak köztük rendben a dolgok.


Nem csaltam meg se meg úgy gondok sincsenek.

Utolsóval egyetértek. Olyan jó a csend és a nyugalom de közbe sajnálnám ha nem aludnék mellette.

Utolsótól kérdezem hogy kapcsolatban ezt hogy oldod meg ?

Főleg akik már együtt élnek, házastársak, változik ez ?

2019. ápr. 16. 19:12
 6/12 anonim válasza:
100%
36 éve vagyunk házasok, 25 éve külön alszunk. Horkol, mint egy barlangi medve, én pedig régen nagyon éberen aludtam, ma már...:-((( az első mondat csak arról szól, hogy ha külön költözünk éjszakára attól még lehet egy házasság hosszú és boldog.
2019. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5: Sajnos volt olyan kapcsolat, ami ezért hidegült el. Én úgy alszom, hogy lefekszem, elalszom és reggel úgy ébredek, ahogy lefeküdtem, normális esetben. Volt egy párom, aki egyfolytában forgolódott, felkelt, amire felébredtem. Nagyon idegesített. Másnap mindig nagyon fáradt voltam. Ez ugye együtt töltött napok, nyaralások alatt jött elő, úgyhogy eleve eszembe sem jutott összeköltözni.

Olyan is volt, aki saját maga mondta, hogy nem tud együtt élni senkivel, mert álmatlanságban szenved, éjjel sokszor fent van, tv-t néz, ami mindenkit zavar.

De szerencsére találtam olyan párt, aki ugyanúgy alszik éjjel, mint én, és nem ébred fel, meg nem kel fel, stb. :D

Egyébként szerintem nem normális, ha valaki minden éjjel sokszor felébred. Én javasoltam is az ilyen problémával küzdő párjaimnak, hogy menjenek el alvásvizsgálatra, de nem mentek. Pedig hatással volt az életükre, mert délután ahogy hazaértek a munkából, kidőltek és sokszor délután is aludtak, mert ugye éjjel nem nagyon tudtak.

2019. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Majd nézd meg magad a változókorban.Akkor megérted.
2019. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is alvászavarom van.


Miért a változokorban értem meg ?

2019. ápr. 18. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi a férjemmel mindketten éjszakai baglyok vagyunk. Viszont amikor lefekszünk, ő egyből mély fázisban alszik, és nagyon hangosan horkol. Én amikor lefekszem, először éberen álmodom, idő kell, hogy mélyen aludjak. De a horkolása miatt nem tudtam. Mi végül külön hálószobába mentünk. Eleinte rosszul érintett, hogy külön alszunk, de amikor másnap frissen, kipihenten ébredtünk mindketten az nagyon jó volt. Komolyan még a szex is jobb volt, mert olyan volt, mintha fiatalok lettünk volna, és titokban kellene szexelni..:) 18 év házasságban csak jót tett a külön alvás. Ha nem így döntöttünk volna, szerintem vagy most szabadulnék, vagy elváltunk volna.
2019. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!