Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van úgy, hogy kimozduln...

Más is van úgy, hogy kimozdulna a városba, de nincs kivel?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy ti nektek sincs igazán baráti társaságotok, akikkel lehetne ezt-azt csinálni, pedig nem vagytok egy otthonülős típusok?
2019. júl. 12. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is szoktam így lenni, de annyira nem zavar. Majd megtalálom az utam közben azt a társaságot akivel lehet. :)
2019. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én alapvetően kimegyek egyedül is.
2019. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsen. Úgyhogy ha menni akarok, akkor vagy egyedül, vagy a párommal megyek.
2019. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon. Mármint, van két jó barátom, a többi az csak ilyen néha beszélgetős szinten van. De a két barátom közül is az egyik az ország másik felében él, a másik pedig sokat nincs itthon, mint pl. most egész nyáron. :D De reménykedek, hogy az évek során csak találok majd néhány barátot, akik gyakran "rám" érnek, és nem pedig hetente egyszer érnek rá, vagy ilyesmi. :D
2019. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én simán kimozdulok egyedül is. Vannak barátaim, de nekem kellenek egyedül eltöltött napok is, viszont otthon ülni nem bírok. Ilyenkor felpakolok kajával, és elindulok sétálni. Egyik kedvenc időtöltésem.
2019. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátaim vannak ugyan, de az évek alatt eléggé szétszóródtunk a munka/egyetem/családalapítás/költözés miatt, és már sajnos mi sem tudunk ilyen random bandázásokat összehozni, mint még kölyökkorunkban. Pedig én sokszor igényelném :/


25/F

2019. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!