Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szomorú vagyok, valaki...

Nagyon szomorú vagyok, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Kicsit összetett a dolog, nagyon összejött minden. Folyamatosan veszítem el a barátaimat, vagyis egész pontosan le....nak, mar lassan egy baratom sincs. Ebbe belegondolni borzaszto, plane ugy, hogy az egyikuk engem bantott meg es o van megsertodve... Valamint a masik dolog, ugy erzem, hogy mindenki kiralyul eleri a celjait, nekem is van egy nagy celom es sehogy nem ugy jonnek ki az elet lapjai, hogy kozelebb keruljek az ahitott dologhoz.

Valaki segitene kicsit megvigasztalni mert nagyon elveszettnek erzem mostmar magam..

btw egyetemista vagyok



2019. júl. 18. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Hány éves vagy?

Nemed?

Ez igen is számít.

2019. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg Hadházi László össze stand up comedy műsorát, és jobb kedved lesz.
2019. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

#1 nagyon nem számít...


Kérdező: Te foglalkozol a barátaiddal? Mert ez kétirányú dolog.

2019. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ideig folyamatosan en kerestem a tarsasagukat, most viszont gondoltam, hogy varok egy kicsit maguktol eszukbe jutok e. De ugy latszik, hogy 2 hete meg egy kosza gondolat erejeig se. Eleg egyoldalu igy..
2019. júl. 18. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:

TILOS JÁTSZMÁZNI!!


Ha jót akarsz magadnak persze... ez az élet egyik legfontosabb szabálya.

(Ha nem tudod mi az a játszma, akkor Eric Berne könyve ajánlott, vagy legalább pár cikket olvass el a témában)


Ha akarsz valamit, ha szükséged van valamire, akkor tenned kell érte, és nem várhatod el másoktól, hogy energiát fektessenek beléd és megoldják a problémáidat. Márpedig a társaság iránti szükségleted most egy probléma neked, hiányod van belőle. Szóval ha társaságot akarsz, akkor azt neked kell keresni! Ez van, ilyen az élet...


Javaslom az asszertivitást elsajátítani még. Az is segít abban, hogy elkerüld a játszmázást, elkerüld a negatív spirálokba kerülést, tudatosítsd az életedet, utazó helyett pilóta legyél, egy irányító, aki úgy alakítja az életét, ahogyan az neki jó.

(Erőszakmentes kommunikáció néven ugyanez a téma van. Bármelyik jó)

2019. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak teljesen igaza van! :)

Pár évvel ezelőtt beleestem én is ebbe a hibába, játszmákba, de nem szabad.

Ha társaságra vágysz, neked kell menni. Persze az más dolog, hogy ha mész de mégsem állnak melletted a barátok, akkoe rájuk nem szabad az idődet fecsérelni. :)

Hidd el, találni fogsz olyan embereket, társaságot akikre mindig számíthatsz!

Én is jártam úgy, hogy engem bántott meg egy barátom és még ő volt megsértődve, a mai napig nem tudni, hogy miért :/

A célokkal kapcsolatban pedig, ne másokkal foglalkozz, meg hogy mit látsz facebookon. Nem tudhatod mi van mögötte, lehet fele sem úgy amit ott lát az ember. A saját céljaiddal foglalkozz és tegyél meg értük mindent, amit csak tudsz! :)

Még fiatal vagy, előtted az élet, fel a fejjel!

Én 2 éve végeztem az egyetemen, anno hasonló gondokkal küzdöttem mint Te, de muszáj őket levetkőzni es fejben is tudatosan élni, különben mindig csak a panaszkodás marad és közben elfelejtünk élni!!! :)

2019. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!