Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem szabad minden nap...

Miért nem szabad minden nap fekete teát inni?

Figyelt kérdés
próbáltam utána keresni, de semmi, itt viszont gyakran leírják hogy nem szabad minden nap inni.
2019. szept. 24. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ugyan miért ne szabadna?
2019. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az oldal tele van táplálkozás-tudományi szakemberrel.
2019. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 65 éves vagyok, 15 éves korom óta iszom minden nap fekete teát, és semmi bajom. (Sem szerintem, sem az orvosok szerint)
2019. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt az orbitális hülyeséget? Az összes angol és az összes indiai mind meghalt volna, ha ez volna igaz. Nem vagyok mai gyerek, régen iszom a fekete teát, és annyi bajom van tőle, hogy kicsit elszíneződnek a fogaim, amin a fogdoki tud segíteni. Igyad csak nyugodtan. ha vesebajod van, akkor nem tanácsos a fekete tea, de akkor sok minden nem tanácsos.
2019. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szabad"? Mégis milyen jogszabály tiltja? Én minden nap iszom, és még nem vitt el a rendőrség. :))


Egyébként valószínű, hogy a csersavra gondoltak, amit tartalmaz, nem biztos, hogy napi 4 litert kell belőle inni minden nap.

2019. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Koffeinellenes" "tanulmányokban" szokott lenni. Mint hogy kávét se.
2019. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!