Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Hohes C miért drágább mint...

A Hohes C miért drágább mint mondjuk a Cappy, meg a Sió?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fillérb*szó csak érdekel,hisz pl a Cappy is elég nagy márka,és a 100%-os narancsleve közel 100Ft-al olcsóbb,ez miért van?

2019. dec. 23. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de az biztos, h mindkettő lehúzás. A cappynek volt az a furcsa kupakos narancsléje. Megvettem 990ft-ért és ugyan az volt mint a sima. El is tünt a boltokbol... A qurva anyjukat
2019. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert el tudják adni annyiért.
2019. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert a Cappy és a Sió cukros lötty mindenféle sza r összetevővel, a Hohes-C pedig 100% gyümölcs.
2019. dec. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Aha, ahogy azt te elképzeled! :)

Nézd, ügyvédnek is elmehetnének ezen gyárak vezetői! 100% gyümölcstartalmú sűrítményből készül a Hohes C! Érted? Tehát a gyümölcs ami belekerül az 100% gyümölcs! :D Tudom, ez abszurdum, hisz ez nyilvánvaló de ez van. Szóval át vagy verve a palánkon! A Hohes C, ahogy a Cappy és a Sió is, ugyanúgy gyümölcssűrítményből készül! Dehidratálják a pépesített gyümölcsöt, akár évekig is tudják így tárolni, majd visszahígítják vízzel, így kerül be a dobozba!

Szóval ezek nem 100%-os gyümölcslevek, csak a hígításra szánt víz mennyiségével játszanak, ill. a savanyúságot szabályozzák, ennyi. A 100%-os gyümölcslevet, (nem pedig a 100% gyümölcsből készült gyümölcslevet!!!) egy helyen találod meg, a kertedben! Leszeded, elviszed egy gyümölcslé készítő kisüzembe (akik direkt erre hivatottak, hogy a gyümölcsödből ivólevet készítenek), na az a 100% gyümölcslé. Aki szokott ilyet készíteni magának, az pontosan tudja, hogy köze nincs ezekhez a bigyókhoz.

2019. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó tévedsz.


Az olcsóbb levek tényleg vízelvonással készülnek (kifagyasztják, vagy elpárologtatják a vizet), és az így készült sűrítményt higítják vissza. A visszahigításra azonban csak annyira lehet visszahigítani, amennyi vizet elvontak belőle, erre szabályozás van, tehát 100% a gyümölcstartalma.

2019. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazért amiért a Milka drágább mint mondjuk valami noname ugyanolyan finom csoki.

A márkát, reklámokat is a vásárlóval fizetettik ki.

Így a drágábbakon nagyobb az árrés is.

2020. jan. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!