Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik nespresso kapszula a...

Melyik nespresso kapszula a legkevésbé keserű?

Figyelt kérdés

Kaptam egy gépet ajándékba, és most jár hozzá 10.000 forintos utalvány, nem akarom rossz kávéra költeni, de sajnos nincs alkalmam megkóstolni egyiket sem. Az édes kávékat szeretem meg az ízesítetteket is. (TUDOM, hogy az “nem igazi kávé”, de ez ízlik)

Nagyon kérlek adjatok tanácsot, köszönöm.



2020. jan. 7. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek van adatlapja


Pl

[link]


Nem ismerem ezeket, mert csak koffeinmenteset ihatok, de elég részletes adatlap van

2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele cukrot, édesítőt.
2020. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nespresso ponton ha regisztralva vagy adnak ingyen kavet is, megkostolhatod. osszeteteltol, erossegtol

fugg mennyire keseru. a jacobs kavekat szerintem amugy amik legfinomabbak, bar tudom ez most nem segitseg, de miutan elfogy a kupon erdemes lehet kiprobalni. de ahol veszed ott biztos tudnak segiteni is (ha rendeles akkor bocs)

2020. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
es ha elfogy a nespressos kapszula, lehet veni utantolheto kapszulakat, abba olyan orolt kavet teszel amilyet csak akarsz
2020. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a L'Or kávéválogatása jött be, szerintem enyhébb pörkölésű. Nekem sem annyira ízlenek a Nespresso kapszulái, sztem csak erős pörkölésű van nekik. Amit tudsz csinálni, hogy rákérdezel, melyik a legkevésbé pörkölt. Ma fogok venni én is a 10 ezres kuponnal párat. Én meg fogom kérdezni, hogy melyiket pörkölik meg legkevésbé. Amúgy meg hosszú tavon lehet érdemes szerezni újrahasználható kapszulát, amibe tudsz tenni bármit.
2020. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!