Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehetséges kávéfőző nélkül...

Lehetséges kávéfőző nélkül kávét készíteni?

Figyelt kérdés
Instant kávé tömény cukor:(
2020. jún. 22. 02:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Tudatlan ostobaságnak nem kell teret adni! Instant kávéban nincs cukor, pont.

Vannak készítmények, amikben van instant kávé és cukor is. De a cukor egy hozzá adott termék. Aki ezt nem fogja fel, az tájékozódhatna, mielőtt véleményt alkot. Ez a demagógia tökéletes bizonyíteka.


Aki nem tudja, hogy az instant kávéban nincs cukor, az vajon mi alapján kezeli a népszavazást? Ott is az csak random rakja az x-et és ott sem képes gondolkodni?

2020. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Instant kávé=kávé por formában, amit csak vízzel felöntesz. Kész, pont. Kávé.

Te a 3in1 kávékra gondolsz, amiben valóban van cukor, de annak az is a neve, hogy 3in1. Nem sima instant kávé.

Kár lepontoznod a válaszokat kérdező, mikor te vagy a tudatlan hozzá és te nem tudod miről van szó.

2020. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Én is a törökös kávét mondom. Az még valódi kávé.
2020. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen instant kávéra gondolsz, ami tömény cukor...??


Valami nem stimmel a fogalmaid körül...

2020. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A sima instant kávéban nincs cukor.

De ha nincs otthon olyanod, csak őrölt kávé, akkor főzhetsz törököset egy lábosban. Vizet forralsz, ha forr, teszel bele 1-2 kanál őrölt kávét, picit forralod, majd leszűröd egy szűrővel.

2020. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is említették, French Press.


Legolcsóbban a Pepco-ban tudsz venni (tán egy ezres), de az IKEA-ban is van, két méretben is.


[link]

2020. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit:)

Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor erős fogalomzavarban voltam a 3in1-gyel. Így már okés:)

2020. jún. 22. 14:01
 18/20 A kérdező kommentje:

Bár azt nem kifejezetten értem miért kell az ostoba jelzőt használni egy ilyen aprósághoz:D dehát ha valakit ez tesz boldoggá.

Ez a török kávé dolog is felkeltette az érdeklődésem, köszi!

2020. jún. 22. 14:02
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyszer ostobaság volt, akkor ostobaság volt. Nem Te vagy ostoba. És ostoba dolgai mindenkinek vannak.

Főleg azoknak, akik az #1 választ lepontozták és utána meg is magyarázták. Na ők nem csak ostobaságot irtak, de n hajlandók végig gondolni és ragaszkodnak a nézőpontjukhoz.


Az intelligens embert az különbözteti meg az ostobától, hogy amikor ostobaságot csinál és felhivja rá valaki a figyelmet, akkor be tudja látni a tévedést, vagy legalább at tudja gondolni a dolgokat.


Te is elismerted.

Innentől nem igazán értem, miért zavar, hogy ostobaságot írtál. Legalább tanultál belőle.


Vannak instant kávék.

Vannak 2-in-1 kávé készítmények, amibe tejszín- vagy tej-, vagy kávé fehérítő por van.

Vannak a 3-in-1 készítmények, amibe raknak cukrot is. Ebből is van, ami geil, de van, ami nem annyira cukros.


Ráadásul instant kávéból is van sok felé. Nézz teszteket, olvass utána, ami tetszik kostold meg. Vagy... Álljatok össze 10en. Mindneki vesz külön+külön felé instant kávét / vagy egyszerre vesztek 10 felét, és csináljatok egy kostolót.

Ez nem csak kóstolási élmény, hanem egy munkahelyen akár közösségi is.


Egyáltalán nem nagy dolog ostobaságnak hívni azt, ami ostobaság. Nem az embereket hívom ostobának. Azt a viselkedést hívom annak, ami az.

2020. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
19: az ostobaság egyik ismérve, hogy egy kérdés kiírása előtt nem guglizik rá a témára....
2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!