Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Honnan tudok különböző Mountai...

Honnan tudok különböző Mountain Dewkat szerezni?

Figyelt kérdés

2015 körül a Sárkány Centerben volt egy kisbolt, ahova bementem és ott volt legalább 5 féle Mountain Dew (pl: hagyományos, Baja Blast, Throwback...), viszont ma már sehol nem tudok venni.

Igen, mostanában egyre elterjedtebb a hagyományos Mountain Dew, legalábbis a boltok polain megjelentek a dobozos és PET palackos verziók (2015-ben nem volt egyáltalán a boltokban), de jó lenne más ízeket is rendelni. Baja Blastra pl találtam egy oldalt, hogy honnan tudnám megrendelni, viszont 500-at nem szeretnék heti 3x kiadni 1-1 üdítőért (plusz gondolom a szállítás sem ingyen van).


Köszi a segítséget előre is!



2020. aug. 25. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit off de ez engem is erdekel.
2020. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia Center? Vagy esetleg angol-amerikai boltok Pesten?
2020. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a berendelés a legműködőbb opció.
2020. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es: Ázsia Center messze van tőlem, ha van más opció, akkor nem szeretnék olyan sokat utazni üdítőért.

3-as: Félreértettél, a rendeléssel nincs gond, én kifejezetten arról az oldalról beszéltem, hogy 500Ft-ot azért nem ér meg 1 doboz üdítő.

Persze ha tuudsz/tudtok adni olyan oldalt, ahonnan akár külföldről is tudok rendelni (akár 12-24 darabos tételekben is), azért rendkvül hálás lennék. :)

2020. aug. 25. 19:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem találok jobbat, akkor marad a British Store, bár az ottani árakat picit sokallom.
2020. aug. 25. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az arénában van egy bolt, ott van egy csomó féle.
2020. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen megnézem majd, csak az a baj, hogy nekem autóval is kb 1 óra az út az Arénába, tömegközlekedéssel pedig olyan másfél, szóval ha van másik opció, akkor azzal élnék.

Viszont ha esetleg ezen kívül valaki tud még valamit, akár külföldi helyet is ahonnan rendelni lehet, az ne tartsa magában! :)

2020. aug. 31. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Anyam. Orulnel, hogy van a varosodban, egyszer bevasarolsz par hetre...

De semmi se jo, ami nincs fel oras kozeledben,ugy hogy senki nem is tudja, hol laksz, de nem is kell, nem lenyeg.

2020. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megköszöntem a válaszokat, meg is fogom nézni. Nem értem minek kell itt pattogni a semmin :D

Mellesleg nem Budapesten élek, hanem egy Pest megyei kis városban. Gondolom megérted, hogy ha van rá más opció, akkor nem szeretnék órákat utazni egy üdítő miatt.

Jó értem, mindenhova kell valami megmondó ember, de azért a tisztelet legyen meg, mivel csak egy egyszerű kérdést tettem fel :)

2020. szept. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!