Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan tudom helyettesiteni...

Hogyan tudom helyettesiteni az alkoholt likőrben? Varandos vagyok de ettől függetlenül szeretnék karacsonykor én is baileyssel koccintani. Egyszerűen csak hagyjam ki belole? Vagy van valami aroma amivel ki tudom váltani?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom ez mennyire hasznos számodra, de rengeteg féle likőrt lehet házilag készíteni, tele van receptekkel az internet. Kereshetnél egy szimpatikusat és elkészíthetnéd magadnak alkohol nélkül.
2020. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Bailey's-szel akarsz koccintani, akkor azzal koccintasz. Inni nem kell belőle. Alkoholmentes kremlikorrecept meg millió van. Itt egy pelda: [link]
2020. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy pici krémlikőrt ( 2 cl) nyugodtan ihatsz,semmi bajotok nem lesz. Nyilván többet ne,meg ne 50 fokos pálinkát, de a krémlikőrben nincs sok alkohol.
2020. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Nincs hat, az a 17fok nem számít.... 🤦‍♀️
2020. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
A lepontozóknak.. a doki mondta,hogy akár egy laza fröccsöt is ihatok ha jól esik,vagy vörösbort,aki vérszegény, akár 1 dl-t naponta.( bár én nem ittam mert nem kívántam). Abba sincs kevesebb alkohol, mellesleg 2 cl az kb.semmi. Itt is csak bezzeganyák vannak akik salátán és vizen éltek.. olvasnátok szakirodalmat is néha,az itt okoskodás helyett,talán tudás is kerülne az agyatokba.
2020. dec. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5!


A fehérbor alkoholtartalma 11-14 fok között van.

2020. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!