Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kólafüggönek számítok ha...

Kólafüggönek számítok ha 2020-ban 730 literrel ittam meg?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
55 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Az napi 2 liter ugye? Igen, függő vagy, de szerintem a kóla nem ilyen addiktív (lehet én tevedek) szoval ez inkább ilyen szokás-psziches függés. De javitsatok ki ha addiktív a kóla :)
2021. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

Ha ennyi kólát iszol akkor nagyon fontos ha külföldön jársz tudj magadnak kérni bárhol.

Itt egy lecke ami jól megtanít hogy kérj magadnak, viszont ne lepődj meg ma mást adnak máshová :D


https://www.youtube.com/watch?v=1PfC1TEqS2Y

2021. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Cukor van benne, nem is kevés, ami addiktív tud lenni és elég érdekes betegségeket okozhat. (de az igazság fáj sokaknak, úgyhogy jöhet a piros pacsi, az országban minden 7. ember cukorbeteg)


Koffein van benne, ami erősen addiktív. És megvannak az életet befolyásoló tényezői (pro és kontra is, de egy gyereknek nincs rá szükség, felnőtt meg nem hinném kérdez ilyet, de tévedni tévedhetek, nem becsmérlésként írtam, csak tipp)


40 napig még tudod állni, hogy ne igyad, és lesznek elvonási tüneteid / vágyódásaid, akkor már fizikai / pszichés függőség is kialakult. Ezt tudod ellenőrizni könnyen.

2021. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Van még fogad?
2021. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Cukormenteset iszok.

A cukrost gyerekként ittam de akkor ritkábban és mégis elhíztam töle amint 4 éve abbahagytam fél év alatt 22 kg ot fogytam

2021. jan. 2. 12:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Minden fogam megvan
2021. jan. 2. 12:30
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván régóta függő vagy, de ez szerencsére egy teljesen elfogadott függőség, ami nem okoz senkinek problémát! Egészségedre!
2021. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért vigyázni kell, mert a benne levő foszforsav mobilizálja a csontokban levő kalciumot és csontritkulás léphet fel.
2021. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem függőség, hanem egy rossz szokás.
2021. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem is a nagy marketinges a kedvencem hanem budget fajta.

Szóval olcsó aránylag.

2021. jan. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!