Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kinek milyen filteres zöld...

Kinek milyen filteres zöld tea jött be?

Figyelt kérdés

Finom, filteres zöld teákat keresek, lehetőleg ízesítetlen vagy legfeljebb valami enyhe pl jázmin ízesítésűt. Lehetőleg olyat, amit átlag boltok vagy drogériák valamelyikében is kapni(pl tesco, spar, lidl, aldi, dm, rossmann), de máshonnan is írhattok.

Még mielőtt valaki beírná, tudom, hogy a szálas tea jobb, viszont azzal nem fogok vacakolni pl bent a munkahelyemen.



2021. jan. 13. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lidlben lehet kapni Lord Nelson zöld teát senchával, matchával és jázmin ízesítésben is. Én ezt a hármat szoktam venni, szerintem jó minőségűek és finomak is.
2021. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Dilmah teák...
2021. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Lipton
2021. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
68%
Az Alnatura márkájú sima filteres zöldtea, 450-500 Ft körül van a Müllerben, van jázminnal is, az drágább. Illetve még jázminosból a Dilmah is jó, csak az nem bio és a legtöbb zöldtea alap Kínából van, ahol még a bio is szennyezett olykor.
2021. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
epres pickwick
2021. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Epres pickwick nekem is
2021. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

No én pont a Lord Nelson zöld teáját kerülöm, mert folyamatosan szétdurrant és 20 alkalomként már rettentően idegesítő volt. Direkt kipróbáltam egyszer hideg vízzel is, hozzá nem nyúltam, kidurrant ott magának. Mondom: akkor itt hagytam abba.

De a többihez viszonyítva alapvetően sem sikerült rajongójává válnom, így jelenleg zöld teát nem fogyasztok.

2021. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lipton, Pickwick, Teekanne, Naturland, Dilmah, Loyd, Milford, Lord Nelson.
2021. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!