Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol kapható szegeden Nber...

SBalazs3000 kérdése:

Hol kapható szegeden Nber energiaital?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van térkép és ott azt írja hogy Tisza Lajos körút 77, viszont mikor bementem a boltba és rákérdeztem, nem tudott semmit az eladó.

2021. febr. 23. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Ugyanaz az alap tuttifrutti íze van mint a többi nevenincs e italnak.
2021. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg csúsztak a munkálatok a termékkel kapcsolatban, így aztán a kiszállítás is, talán hétfőn kezdődtek, szóval hét vége felé talán...ha nem majd akkor meg azután, de biztosan lesz.
2021. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

1#

Akkor legalább már ezt veszem meg, hisz támogatok is vele valakit. :)

2021. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha monstert vagy hellt veszel azzal is támogatsz valakit.Egyébként ki ez az nber?Rákerestem de csak az energy drinket dobta be meg az a rajzot
2021. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

4#

Zsozeatya. Játék streamer. Kidobott egy energiaitalt. Röviden ennyi. :D

És nyilván úgy értem, hogy egy konkrét ember támogatok vele, nem egy cég ismeretlen embereit, vezetőit. Nem tudom miért kell túlragoznia magát az embernek, hogy érthető legyen. :D

2021. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

1-es

Valóban? Honnan tudod, tudtommal senki sem kóstolta még egy-két emberen kívül...valamint az volt mondva: Egyedi íz és méret! Szóval akkor az "egyedi íz" egy marketing hazugság volt?

2021. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
#1 igazad van nekem ma jott meg a 3 tálca nber de nem volt számomra olyan nagy durranás... Van az a mondás hogy nagyobb a füstje mint a lángja ize sima tutti fruttis mint barmelyik masik e ital szóval
2021. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es és 1-es

Sajnos igaz volt....tutti-frutti kicsit más összetétellel, de semmi más. Sajnos még sem volt egyedi, mint ahogy beharangozták!

7-es

Egyébként ki gyártja? Mi van ráírva?

2021. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#8 Bubee hungary kft. gyártja
2021. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Puffinlekvár válasza:
Budapest valahol? *-*
2021. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!