Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 2-3 éve ittam ismerősnél...

2-3 éve ittam ismerősnél frissen őrölt Lavazza kávét. 1 Kg-os kiszerelésű volt, fehér zacskóban. A kávébabnak konkrétan büdös, tehénistálló szaga volt, de lefőzve valami frenetikus ízvilágú zamatú kávé lett belőle. Melyik Lavazza kávé lehetett?

Figyelt kérdés

Sajnos az ismerősöm anno kidobta a zacskót és azóta sem tudott olyat (semmilyen fehér zacskóst) venni.

Az Interneten találtam egy fotót fehér zacskós Lavazzákról, ha jól gondolom ezeket már nem gyártják.

Ha a fehérből (Vending sorozat) ennyi választék volt, akkor köztük lehet, és most is lehet kapni csak épp feketében (Expert sorozat)?


- Aroma Top (arany) 100% Arabica

- Aroma Piu (narancs) 100% Arabica

- Crema Classica (barna) Arabica + Robusta

- Crema & Aroma (v. barna) Arabica + Robusta

- Gusto Pieno (magenta) Arabica + Robusta

- Gusto Forte (lila) 100% Robusta


Én Arabica+Robusta keverékre gondolok a gazdag ízvilága miatt.

Melyik kávé lehetett az?



2021. márc. 4. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a 100% arabica-t szeretem...
2021. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű ezt a fajtát már nem kapni
2021. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!