Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen fenyőrügyből lehet...

Milyen fenyőrügyből lehet fenyő szörpöt ill szirupot készíteni ?

Figyelt kérdés
Az udvarunkban lucc fenyő van , ez is jó a sziruphoz ,hiába kerestem , minden recept/leírás csak friss fenyőrügyet ír , de a fajtáját nem , akkor bármelyik jó
2021. ápr. 5. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ágak végén található, élénkzöld, friss, 1-2 cm-es, még összezárt hajtások a fenyőrügyek, ezek a sima lucfenyő esetén a legaromásabbak, így abból a legjobb készíteni.

(Egyébként bármilyenből csinálhatod.)

2021. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Azt azért elmondanám, hogy általunk a legkevésbé kedvelt szörp, így aztán csak egyszer fordult elő. Gyakorlatilag olyan érzetet kelt, mintha cukrozott habfürdőt, vagy vécéillatosítót kortyolgatnál.

Persze ezek mi vagyunk, lehet neked ízleni fog.

2021. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, még sose ittam , majdnem mindent ki kell próbálni legalább egyszer :)
2021. ápr. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!