Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A zero innivalók hízlalnak...

A zero innivalók hízlalnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy egészségesek-e vagy sem. Tudomásom szerint közvetlenül valóban nem hízlalnak, csak közvetve (ha iszod, éhesebb leszel tőle, ami által viszont hízhatsz). Valaki adna erre egy konkrét választ, hogy akkor most hízlal, ha iszom vagy nem?

2021. ápr. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önuralmad, akkor nem fogsz miatta többet enni. Ha nincs önuralmad, akkor teljesen mindegy. Nincsen bennük sok kalória, nem fogsz tőle hízni.
2021. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ital maga nem. Hogy te többet eszel-e, és ha igen, mennyivel, az meg rajtad áll.
2021. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel az erővel a mozi is hízlal, mert film alatt megéhezek. :D

Természetesen nem hizlal a zero üdítő.

2021. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Barni5 válasza:
68%
Nem de tele van egészségtelen édesítőszerekkel cukor helyett én nem ajánlanám.
2021. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem hizlalnak, éhesebb sem leszel tőlük, és nem is egészségtelenek az édesítőszerek - ez a két utóbbi dolog babona, tévhit, hiedelem. A cukros üdítőkkel bevitt felesleges kalóriák, na azok viszont károsak és nagymértékben hizlalnak is természetesen - mivel észre sem veszed, h mennyi rejtett kalóriát viszel be velük, pedig csak folyadékot akarsz pótolni.


Én főleg a Penny cukormentes üdítőit fogyasztom, ezzel és futással, intenzív gyaloglással, valamint a szénhidrátok túlnyomó részének elhagyásával fogytam nemrég 15 kilót, kényelmesen és kalóriaszámlálás nélkül.

(és persze semmiféle megnövekedett éhségérzetet nem tapasztaltam az üdítőktől.)

2021. máj. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!