Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Növényi tejből lehet tejhabos...

Növényi tejből lehet tejhabos cappuccino-t készíteni kávégéppel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de nem lesz olyan stabil hab, mint a tehéntejbol.
2021. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én volt, hogy párszor csináltam, mondjuk a kávégépet kicsit féltem tőle.
2021. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Dolgoztam pultosként, nagyon jó kávégépünk volt tejhabosítóval meg minden egyébbel, és sosem lett olyan magas a hab a növényi tejeknél, mint a tehéntejnél. Éppen csak buborékozott :D
2021. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hideg tej és magas nyomású kávéhavosito illetve Barista növényi tej
2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem úgy jön le, hogy nem éri meg vele piszmogni nem lesz az igazi. : )
2021. ápr. 26. 23:34
 6/10 Csomorkány ***** válasza:
A lengyel kapuccsínóport ajánlom. Na jó, nem. Az olasz kapuccsínó az fölgőzölt tejtől habos. Ha mi magyarok tejszínhabot teszünk a kávéba, azt helyesebb tejszínhabos kávénak nevezni. Nem mondom, hogy kizárt, hogy ebben is összehozhatunk valami minőséget, de ennek előfeltétele, hogy ne próbáljuk valami másként eladni...
2021. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
77%
Az ALPRO Cukormentes mandulaitalból(13Kcal!!!!) nagyon kemény habot lehet készíteni és nagyon finom vele a Cappuccino, ezzel szemben a 22Kcal-os kiszerelése nem keményedik meg, hanem buborékos-habos lesz, ami hamar összeesik.
2021. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kávégéped van amúgy? Ha manuálisan gőzölöd a tejet és megelégszel egy latte "habosságával", akkor semmi akadálya nincs a növényi tejnek. Viszont cappuccinos habot nem lehet belőle jól felépíteni, mert hamar elmegy. A kemény hab megint egy más tészta, csak akkor az nem cappuccino lesz, hanem valami hozzá hasonló kávés ital. Én azt mondom próbáld meg és ha neked megfelel, akkor egészségedre.
2021. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kávégéped van, ennek speciális tejhabosító egysége van és mindegy hogy tehén tejet vagy kókusz-, vagy mandula tejet teszel a cappuccino pohárba, szép tartós hab keletkezik. Sajnos csak ez a belépő szintű [bosch TIS30129RW] masina van ezzel a tejhabosítóval, nagygép nincs. Feleségem cappucino mániás, én espresso-nak iszom. A négy a minimum naponta.

[link]

2021. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem Saeco-m van mondjuk nem vagyok nagyon megelégedve de tejhabot azt jól csinál. Köszi a segítséget. Inkább habos vagyok mint kávés. Szimplán le tudom enni a kávéról és utána újracsinálom.
2021. ápr. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!