Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Debrecenben lehet valahol...

Debrecenben lehet valahol kapni színes starbucksot?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem vanília vagy csoki ízű hanem rendes pl pink vagy kék vagy ilyen színes mint külfödlön?

2021. jún. 18. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Debrecenben 2 starbucks van. Kávét árulnak meg refreshert nem vaníliás meg csokis dolgokat
2021. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem így értettem.

Tudom hogy kávét árulnak, arróp beszélek. Pl amerikában vannak rózsaszin starbucksok is.

Ilyenek: [link]



Arra voltam kiváncsi, hogy van-e debrecenben is lehetőség arra hogy ilyen színes "kávét" vegyek.

2021. jún. 18. 16:40
 3/7 A kérdező kommentje:
arról*
2021. jún. 18. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Elbóklászol a Fórumba, vagy a Kossuth térre és bemész a Starbucks-ba és rendelsz egyet. Ha kapsz, nyertél, ha nem, akkor nem.
2021. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sturbucks a kávézó neve, nem az italé, nem? Olyan, mintha azt kérdeznéd, lehet-e csípős McDonanlds-ot kapni.
2021. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5: Starbucks a kávézó neve.
2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Starbucks maga nem kávé. Amit linkeltél, azok a google találatok a Starbucks-ban kapható rózsaszín italokra. De ezek főleg gyümölcsös turmixok, shake-ek, smoothie-k, gyümölcsös frappuccino-k, azért ilyen a színük. Általában szezonális italokról van szó, jellemzően nyáron több gyümölcsös ital kapható. Menj be és nézd meg, hogy mi az aktuális választék. Pl. ezek a rózsaszín "Refresha" italok biztosan kaphatók Debrecenben is: [link]

Egyébként gratulálok a kérdéshez, eddig azt hittem, hogy Debrecenben jó az oktatás színvonala.

2021. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!