Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Érdemes kapszulás kávéfőzőt...

Érdemes kapszulás kávéfőzőt venni? A nespresso bónuszprogramjáról vélemények esetleg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
90%
az attol fugg. aki napi 3 kavet iszik es mindet kapszulabol szeretne, annak nem annyira eri meg anyagilag. a kapszulak dragak. es nem is tul kornyezetkimeloek.
2021. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező havi fogyasztással, egy éven keresztül...??


Számold ki, hogy tkp. mennyibe is kerül ez neked...


Amúgy sem a gépértékesítésből van a hasznuk, hanem a kapszulán vagy a nagy profit.

2021. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni újratölthető kapszulát.
2021. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

3: az kb. "adtál a sz.rnak egy pofont" esete...


Pont azt a kényelmet dobod el, amit egy kapszula ad alapesetben...

2021. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Sosem láttam értelmét ennek a kapszulás cuccnak. Rendes, darálós kávéfőző, az legalább minőséget készít.
2021. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

5: nem az értelmét kell keresni...


Kényelem... Divat...

És a csilivili boltjaikból lejön, hogy van rá kereslet.

Ennyi. :)

2021. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kiszámoltam, de oda is van írva a honlapon, 61 ezer egy évre. Abból egy ezres a kávéfőző, 60 ezer pedig szabadon elkölthető a honlapjukon 5 éven belül. Nyilván ilyen infláció mellett túl sokáig nem érdemes tartogatni az összeget.

Nem tudom, hogy megérné -e, azért kérdeztem. Nem ismerem a kapszulás kávé izét, nem ismerek senkit, akinek van otthon.

Nem tudom, hogy jobban megérné -e inkább független oldalon megvenni a kávéfőzőt és csak annyi kapszulát venni, amennyi kell utána?


A környezetvédelmi része engem is zavar, de itt elvileg aluminum kapszulákról van szó, amit le lehet adni náluk, vagy a futárral visszaküldhetem, ha csomagot hoz.

Mindent újra hasznosítok egyébként, hagyományos nagyon szemetet keveset termelek

2021. nov. 24. 15:40
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

7: nekünk csak azért van (de ritkán használjuk), mert a munkahelyemen kaptunk egy ajándék gépet a cégtől - mivel a céges rendezvényekhez elég sok kapszulát rendelünk. Én kaptam meg ezt az ajándék gépet.

EGy munkahelyen nagyon praktikus, nem kell veszekedni, hogy ki hagyta ott a zaccot a gépben, ki mossa el, stb. stb.... De amúgy ha belefér a családi költségvetésbe, akkor vedd meg.


A jobb márkájú kávékapszulákból 90-120 ft-ra jön ki egy kávé.


Időnként szoktam venni egy-egy doboz kapszulát, de a "mindennapokra" ez nekem drága lenne....

2021. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van dolce gusto, a legolcsóbb gép, imádom, tiszta íze van a kávénak, kényelmes elkészíteni. Már nem szeretem a kotyogóst, érzem benne a kesernyés, mellékízt. Napi max egyet iszom.
2021. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9 vagyok, az ára: nekem 8000 vot agép, mert a sparos pontgyűjtő akción vettem, most 20e körül jutsz hozzá. A kapszula nekem havi 3000 e Ft, mert nem mindig veszem az eredetit, hanem pl aldis dolce gusto kompatibilist is szoktam, mikor hogy. Nekem így á kávé évi 36ezer, kB, a gép meg egyszeri beruházás volt. Hogy a nespresso jobb e, nem tudom, nekem a doce gusto tökéletes.
2021. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!