Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen helyettesítő Dolce...

Milyen helyettesítő Dolce Gusto kávékapszulák vannak?

Figyelt kérdés
Kapszulás kávéfőzőhöz keresek újabb kapszulát, ami nem Dolce Gusto, hanem más márka/típus de jó a Dolce Gusto kávéfőzőbe. Milyen fajták vannak? Ki milyent használ?
2021. dec. 5. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
én csak eredetit használok. minden szart kipróbáltam már ami csak létezik hozzá, de gyakran pórul jártam. így rájöttem, hogy gazdaságosabb hosszú távon az eredeti. nekem nem éri meg kisérletezgetni. általában az volt a fő baj, hogy a kávé nem abba az irányba jött ki amerre elvárható lett volna, így a nagy része nem a csészébe ment.
2021. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is az eredetit használom, de szülinapra kaptam bele Starbucksosat, az is j
2021. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*jó.
2021. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Müllerben vettem, 1099Ft volt egy doboz. Teljesen bevált
2021. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Elég sok dolce gusto kompatibilis kapszula van

Lidlben, Müllerben, Tescoban, Sparban is láttam

2021. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1-essel egyetértek, 2-es gondolom a kérdező azért kérdezi, mert már 1959 Ft egy doboz Dolce kapszula. Két éve vettük a mostani gépet, akkor még 1259 Ft körül volt, akciósan meg 1059. (Ez kb. 70%-os drágulás).


A Starbucksal ugyanott van az ember, olcsóbb ugyan, kb. 1500 Ft, de 10 kapszula van benne, tehát tulk. még drágább is.


A Tescosat, Aldisat, Auchanosat stb. végigpróbáltuk, a jobb esete az volt, ha csak vizeskávé lett belőle, a Tesco-s pedig 10-ből 9 kapszula a tetején a perforáció mentén ömlött vissza a víz...


Kérdező: ha spórolás céljából kérdezed, és még jó minőségűt akarsz, akkor a) vagy 4+1 akcióban veszed többet, úgy még talán 1400 Ft körül kapsz, b) Lidl-ben van Loungo márka, az még jó....

2021. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!