Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség a fekete teák...

Mi a különbség a fekete teák között ?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem a teázással, és láttam, hogy a fekete teából is , több fajta van. Ország szerint.


Manu oldalon nézegettem a teákat, aki ismeri mit gondol róluk minőségi a teájuk? :)



2021. dec. 31. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
AMennyiben ez nem egy gerillamarketing, akkor talán olvasd el a weboldalukon... Le van írva...
2021. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem CSAK ország (pontosabban származási hely) szerint van különbség, hanem az egyes teafajták közt is, illetve a feldolgozás és fermentálás is számít.

Javaslom az internet használatát, rengeteg infót találhatsz, itt mindet leírni nagy munka lenne és fölösleges, mert fenn van minden erröl a neten.

2021. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor utána nézek .


Ha te fogyasztasz fekete teát melyiket ajánlod , vagy te melyiket iszod és miért ?

2021. dec. 31. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, olvasgass...


[link]

2021. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Én kipróbáltam pár fekete teát, de inkább a keserű, csersavas fajtát kedvelem és a túlízesített sem mindig jön be. Viszont az aromája akkor jön ki, ha dörzsmozsárban porrá őrlöm és pár percet főzöm is a vízben a teaport. Nem ízesítem semmivel. Most a Top Bop-ot iszom (Somerset teaház). Sajnos az élelmiszer üzletekben nem igazán kapni megfelelő teákat, már a Konzum teakeverék sem igen kapható, pedig jó volt. A sárga dobozos Earl gray sem olyan jó mostanában, túl lájtos.
2021. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Elég sok a választék . :D
2021. dec. 31. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti grúz és a darjeeling - [link]
2022. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!