Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan szoktál le az energiait...

Huszonegyedikszázad kérdése:

Hogyan szoktál le az energiaitalról?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy nem is akarok
2022. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha az íze miatt iszod, akkor helyettesítsd olyannal, ami hasonló ízű. Ha a hatása, a pörgés és koffein miatt, akkor egy ideig térj át a kávéra, vagy kólára. Ezeket könnyebb lesz utána elengedni.
2022. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Engem igazából csak a puffadás zavar…

Meg persze tudom, hogy alapból nem tesz jót, de ennyi jár, úgy gondolom…

2022. febr. 19. 22:54
 4/21 anonim válasza:
70%
Sehogy nem szoktam le mert nem is szoktam rá :) ez a helyes válasz
2022. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

egyik napról a másikra

szept 19 óta nem ittam egyet sem, nem is nagyon hiányzik

előtte napi hármat is ittam vagy többet

ha boltban vagyok csak elsétálok a polc mellett vagy nem megyek arra

2022. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
23%
Én Hell-t iszok.... Ne is akarok és nem is fogok róla leszokni :D
2022. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
70%
Le merem fogadni, hogy a nem akarok leszokni válaszolók "depressziós" 13 évesek vagy élettelen felnőttek.
2022. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

micsoda általánosítás

tipik

2022. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
92%
Nehezen. Kb másfél - 2 hétig tartott a leszokás nekem. Az első 2-3 nap az valami baromi nehéz volt számomra. Mivel kávét nem iszok ezért még jobban meggyötört a koffein elvonás. Az alatt a 2-3 nap alatt baromi álmos és levert voltam. Szinte minden és mindenki idegesített. Igaz napi egyet ittam ami nem akkora adag hogy félni keljen tőle de ha beivódik a napi rutinjaid közé akkor az meg tud viselni ha egyszer csak hirtelen vége szakad valami. Én mindig munka előtt ittam egyet mikor sétáltam ki a buszmegállóba. Egyszerre megvettem a heti adagomat és a szobámba tároltam. Amikor indultam munkába akkor mindig tettem egyet a táskámba és mikor kiértem az ajtón egyből bontottam is ki. Az első alkalomkor rendesen megijedtem hogy nem találom az energia italomat és vissza akartam menni érte a szobámba mire kapcsoltam hogy ez most nem véletlenül hagytam otthon hanem direkt nem is vettem. És ezt eljátszottam másnap is. Harmad nap meg már rendesen koncentrálnom kellet hogy ne nyúljak reflex szerűen a táskámba. Ötödik napra el is feledkeztem erről a szokásomról. A másik nagy kísértés meg akkor volt mikor vásárolni mentem. Mindig mikor bementem a boltba az első volt az energiaital amit a kosárba tettem. Al első alakomkor a pénztártól kellet vissza vigyem a polcra mert csak akkor kapcsoltam hogy venni akarok mikor pakoltam a szalagra a cuccaimat. Amióta nem iszom sokkal jobban alszok.
2022. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
80%
Nem veszel belőle.
2022. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!