Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem minősíthetetlen...

Csak szerintem minősíthetetlenül pocsék a budapesti kávezók nagy reszében az espresso?

Figyelt kérdés

Egy kezemen meg tudom számolni, hány helyen ittam eddig igazán jó krémes olasz espressót. A legrosszabbak ezek a modern design meg speciality kávézók.

Csak én gondolom így, vagy valóban így van?



2022. ápr. 29. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

azért ízlések és pofonok erőteljesen különböznek... No és az igényszintek is.


Én nem járok ilyen nagyon dizájnos helyekre, de sok helyen ittam kiváló espressot.

2022. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Én nem kávézok, de ahova belépve nincs jóféle kávéillat és kotyogós vagy ipari nagynyomású gép, ott nem is vennék kávét! Az ilyen stászbáksz meg frejkafé meg ilyenek soha nem is árultak minőségi kávét! Meg lehet nézni a boltban az összetevőket! Az is árulkodik, ha nem tudja a pincér, hogy milyen márkájú a kávébabjuk.
2022. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Akik a pénzbedobós automatás instant kávén nőttek fel, azoknak ez is kiváló minőségű.
2022. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
first world problem
2022. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha magasabb lenne a vállalkozási kedv hazánkban és a lehetőségek

(induló vállalkozást nem kéne azonnal szétadóztatni, stb)


Akkor több olyan nyitna kávézót, ilyen-olyan helyet, akik értenek is hozzá

Nem pedig főképp azok, akiknek pénzük van és "hú valami business-t kéne csinálni".

2022. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző, 14:30-as vagyok


Amúgy a lángososak a kedvenceim:


4 számjegyűért adja a kis olajban tocsogó akármi lángost, de azon is ......-kodik nagy üzleti érzékére hivatkozva tán, hogy lángosonként "nyerjen" pár forintot azzal, hogy frissföl akármit és legótvarabb reszelt gumiizésajtakármit tesz rá, ha esetleg fokhagyma is van (ilyen helyeken ritka, max ha nagyon muszájnak érzi), az is valami szörnyület, esetleg még elkér rá plusz pénzt, de akkor is valami kis kínai gereszd úszva löttyben, miből pár csepp...

2022. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ui. ismét, bár orbánkirályunk megmondta, és "példát mutatott" hogy urizálás, ki nem simán eszi
2022. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Isti22 ***** válasza:
Ez valószínűleg ízlésbeli kérdés, hiszen épp a specialty kávézók készítenek egyedül olyan kávét, aminek íze is van.
2022. máj. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!