Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért megy a hasam az energiai...

Miért megy a hasam az energiaitaltól?

Figyelt kérdés

Hell-t szoktam inni

Hetente 1x neha 2x


Mostanába viszont miután megiszom megy a hasam



2022. máj. 16. 08:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
9%

“ Mostanába viszont miután megiszom megy a hasam”


Az hogy kell elképzelni hogy megy?


Ilyet még nem láttam, de akkor rohanj gyorsan utána.

2022. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1es, miért, írja ki inkább azt, hogy fosik mint a muraközi?


Kérdező, milyet iszol? Lehet az édesítőszerre reagálsz így.

2022. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
97%
A magas koffeintartalom miatt. Nekem is szokott tőle, mondjuk nálam inkább ilyen köztes a dolog. A kávé is hasonló.
2022. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
64%

Őszintén szólva én eleve hadilábon állok az energiaitalokkal. Jóég tudja miből készülnek ezek az élelmiszeripari csodák. Bármikor válthattak receptet, nyilván ezt nem írják rá.

Próbálj meg egy másik márkát hogy azzal van-e gond vagy leginkább kávézz helyette.

2022. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából szerencsere nem vagyok fuggoje

Vagy olyan is hogy 1 honapba 1 et se iszok

Inkabb nyar fele kozeledve van az hogy csak ugy jol esik egy hideg energiaital ilyenkor van ez a hetente 1x neha 2x...

Sose volt vele bajom

Nemregtol tapasztalom ezt a hasmenest


De inkabb megprobalok valami masra atalni inkabb

Bennem is van egykis félsz tőle,nem egeszseges 🙄

2022. máj. 16. 08:48
 6/14 anonim válasza:
47%

4-es vagyok. Nem riogatni szeretnélek, de én azt hallottam olyan anyagokat tesznek ezekbe (taurin) ami értágító hatású. Így az agyereket sem kímélve... jóllehet ezek kis mértékben (heti 1-2) nem nyírnak ki csak úgy, de azért belegondoni mégis fura számomra. Igaz, a koffein maga (pl kávé) is értágító, de az legalább egy természetes forrásból van (kávébab). Illetve vesd össze hogy egy hellben mennyi koffein/taurin van és egy kávéban mennyi koffein van.



Wiki:

"Extrém magas mennyiségek toxicitást okoznak, ami hasmenést, depressziót, rövid távú memóriavesztést, elvonási tüneteket és gyomorfekélyt eredményezhet."

( [link]

2022. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Extrem mennyiseget azert szerencsere nem iszok

Lehet a szervezetem megis soknak erzi es ezert megy a hasam?

2022. máj. 16. 09:19
 8/14 anonim válasza:
100%
Lehetséges. Ez olyan mint hogy én pl simán iszom akármilyen tejet, semmi bajom nem lesz tőle. Páromnak viszont már egy kávéba való tejmennyiséggel is vigyáznia kell, pedig nincs ismert allergiája (hasmenés).
2022. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 Taurin pont nincs benne.


Ivóvíz, Cukor, Étkezési sav (citromsav), Szén-dioxid (min. 0,3%), Savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), Koffein (0,03%), Aroma, Színezék (ammóniás karamell), Vitaminok [B3-vitamin (niacin ), B5-vitamin (pantoténsav), B6-vitamin (piridoxin), B2-vitamin (riboflavin), B12-vitamin (kobalamin)], Glükuronolakton, Inozitol


Hasmenést az arra érzékenyeknél a Glükuronolakton, és az Inozitol okozhat.

Valamint kis mértékben ugyan van benne laktóz is, ami ugyancsak hasmenéssel járhat.

2022. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsítja az anyagcserét,ehhez lehet köze,valakire jobban hat.Én a vörös bikával voltam így,elég durva cucc-rá is hagytam.Hellt szoktam inni,de azt is úgy hogy nem egyszerre az egészet,van hogy 1-2 óra is mire egy dobozzal megiszok.
2022. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!