Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol lehet iható ásványvizet, gyógyvizet közkútból ingyen találni?

Figyelt kérdés

Csapvíz mióta iszom az ásványvizet nem nagyon izlik, viszont a bolti ásványvíz napi 3 literrel kb. 150Ft X 2 X 30 nap =9 ezer forint, elég sok.

Hátha megspórolható valamennyi.



2022. júl. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a gyömrői van közel és nagyon szeretjük,...

[link]

...de itt vannak a budapestiek:

[link]


Nem tudom, hogy a budapestiek közül melyik maradt ingyenes, mert 2016-os a cikk. Reméljük, hogy mind!

2022. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szentendre, Lajos-forrás.
2022. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

1. Már az akkori cikkben is 2 van ingyen, a többi 70Ft/L.

Gondolom ez nőhetett azóta...


Elég záptojás szagú azt hiszem a szulfát miatt a népfürdői és a lukács is.


Sima innivaló víz kellene, amiből akár teát kávét levest is főzhetnék.

2022. júl. 2. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 1-es vagyok!

Nem tudom Budapest melyik részén laktok, így látatlanban ajánlgatom a gyömrőit. Annak ugyanis semmilyen íze-szaga nincs, finom forrásvíz.

Persze, ha mondjuk Buda túlsó végéből kell jönni érte, akkor az utazási költség megnyomná annyira, hogy akár maradhatnál a boltinál is.

2022. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a gyömrői jól hangzik, csak nincs kocsim és belvárosban lakom.

Szóval legközelebb a lukács vagy a népfürdő. Vagy fúrok egyet a belvárosban. Régen olvastam hogy közkutakból látták el, csak a csöves víz kiépítésével ezeket megszüntették. Nem tudom hol voltak kutak a régi Pesten..

2022. júl. 2. 23:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!