Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Olyan kávéfőzőt szeretnék,...

Olyan kávéfőzőt szeretnék, amely többféle betöltött kávébabból, örölt kávéból is tud, választással kávét főzni, ötletek melyiket válasszam, mik vannak a piacon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez egy szép álom marad. Kiválasztod a kávét a polcodról, ledarálsz 7 grammot, beleteszed egy 15 bart tudó masina szűrőjébe, felcsatlakoztatod és lefőzöd.

[link]

2022. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mármint ezt úgy kell elkepzelni, hogy teszem azt van 6 felé kavebab es 4 fele őrölt kave tartaly a gépen és abból főz, amit épp kivalasztasz?

Ilyen nincs.

Nekem Jura ENA8-am van, ez működik szemes és őrölt kávéval is. A bab tartályba annyit teszel, amennyit akarsz, az automata egy adagot fog lemerni, darálni és lefozni. Tehát adagonként tehetsz be más típust. Az őrölt kávés tartaly csak egy adaggal működik, csak annyit tehetsz bele, tehát ott is adagonként mást és mást hasznalhatsz.

2022. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vanni van:) Csak nem mindegy mennyiért keresgélsz (miele)
2022. júl. 3. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérlek linkeld be azt q miele gépet
2022. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ismerősömnek ilyene van, csak még gondolkodom a színén :D


[link]

2022. júl. 3. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ilyet még nem láttam. Mondjuk ez nem felel meg az igényeidnek, hiszen nincs őrölt kávé tartálya. Vagy csak én nem latom? Amúgy konkrétan miért tetted fel a kérdést, ha már valasztottal?
2022. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van neki őröltje, de az az alapmodellnél is van.:) Mint ahogy sok más kávégépnél ez már alap.

Azért tettem fel a kérdést, mert még nem döntöttem, és hátha van olcsóbb 1,2milla épp másra sincs nemhogy kávéra.

2022. júl. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!