Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca kóla, vagy pepsi?

Coca kóla, vagy pepsi?

Figyelt kérdés
Ha kóla, miért? Ha pepsi, miért?

2022. júl. 5. 22:04
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
34%

#10-es, az egészséges ember példája, szerintem így kell élni.

Remélem igazam is van, és egészséges vagy.

2022. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Pepsi max
2022. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Pepsi lime
2022. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

14, az oldal neve gyakorikérdések, nem egyedikérdések.

Ha ennyire zavar akkor miért nem mész tovább olyan kérdésekre válaszolni amik szimpatikusak?

Megéri belefektetni az energiát és az időt hogy olyasmivel foglalkozz ami irritál?

Vagy a frusztrációidat vezeted le ilyenkor? Most kielégülésérzésed van hogy beolvastál a kérdezőnek?

Tudod sokan nem itt éljük az életünket, és nem látunk többször egy kérdést. Én most találkoztam vele először, így szívesen válaszoltam, meg szívesen olvastam a válaszokat hogy kinek melyik jön be és miért. Biztos nem fecséreltem volna rá időt ha már korábban megválaszoltam volna egy ilyen kérdést, nem hogy még ki is oktassam a kérdezőt. Ahhoz már valami súlyos probléma kell hogy legyen a toronyban, hogy az ember ilyet tegyen.

2022. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14# Nem tetszik, akkor tovább mész😱
2022. júl. 6. 16:54
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

#15

Azért álljunk már meg, nehogy már én legyek a hülye, mert jelzem valakinek az oldal szabályzatát (!). Mindenkit nyomatékosan megkérnek rá, hogy ha már hasonló kérdés szerepelt egyszer, ne tegyék fel újra. De biztosan igazad van.. “nem egyedikérdések”


Nagyon sajnálom, hogy néha rálesek a gyik-ra, és próbálok válaszolni az értelmes kérdésekre.


Amúgy a kérdezőt nagyon érdekelheti a dolog, ha második nekifutásra sem tudja helyesen leírni a kérdést.


Lehet nullázni ezt is.. te meg biztosan erre izgulsz, és ezen vezeted le a frusztrációdat.

2022. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
17# Nem szoktam ezt az oldalt használni, és nem láttam még ilyen kérdést. Veled van a baj, hogy ha még mindig ennyire zavar téged ez a dolog. Inkább csak menny tovább.
2022. júl. 6. 22:05
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Freeway colát vett a párom, ami jó drága lett amúgy, 330 Ft. Nagyon rossz íze van. A coca a legjobb.
2022. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy a pepsi max ananász menta jó ízű?
2022. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Az olcsók közül egyébként a Queen meglepően finom.

A Márka kólát próbáltam még, az szerintem inkább büntetés, mint kóla.

A két nagy közül én Pepsi párti vagyok.

2022. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!