Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Matcha teát és a hozzá tartozó...

Matcha teát és a hozzá tartozó eszközöket be lehet szerezni valahol ember barát áron?

Figyelt kérdés
Mire megvan minden hozzá 50+ ezer forint..
2022. júl. 16. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne öljetek meg, de évek óta flakonba rázom össze vagy műanyag kanállal kevergetem a kakaós pohárba.
2022. júl. 16. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem el inni, de úgy ahogyan te is.

Olvastam pozitív hatásáról és arról is hogy segíti a fogyást. Tapasztaltál valamit ezekből?

2022. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ha csak otthon ülsz nem ez fog lefogyasztani, mint ahogy semmi, ahhoz életmódbeli változás szükséges.

Én az íze (igen hülye az ízlésem tudom) miatt, meg a koffein miatt iszom, meg az antioxidáns tartalma se a legszarabb.

Ugye a koffeinnek van egy anyagcsere gyorsító folyamata, az antioxidánsok valamennyire segítik a helyes működés felé tolni a szervezetet, meg persze segítik a fogyást, de ami segíti a fogyást az nem lefogyaszt, hanem csak hozzájárul ha teszel érte. Olyan mit a vitamin, ha gyorskaján élsz hiába szeded be azt a multivitamit, az nem helyettesíti a normális kajálást és nem leszel egészséges tőle önmagában.

2022. júl. 16. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pici tejhabosítót használok, kb. 5-10 másodperc alatt elkeveri.


[link]

2022. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1500 forintos tejhabositoval keverem el es teljesen jo
2022. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyan és mennyit isztok egy nap?
2022. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tejhabosító, kakaós pohár, konyhai mérleg, kiskanál. Más nem kell, csak ha fenszizni akarsz.

És nem, nem fog ledogyasztani. A fogyás csak kevesebb kalóriabevitellel érhető el, ha elérhető lenne bármi elfogyasztásával, nem lennének kövér emberek.


Én a koffein miatt iszom, mert alacsony a vérnyomásom és nem szeretem a kávé5. Heti kb 2szer

2022. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak mivel tudom, hogy heti 3-5x fogyasztom így gondoltam jó lenne hagyomány hűen fogyasztani, viszont ha lehet minél olcsóbban megúszni.
2022. júl. 16. 23:49
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Még annyival kijavítalak hogy bizonyos kalóriabevitel alá nem érdemes menni, helyette inkább testmozgás javasolt.
2022. júl. 16. 23:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!