Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a véleményetek a Pumpkin...

Mi a véleményetek a Pumpkin Spice italokról?

Figyelt kérdés
Főként a Starbucks-os érdekel és az, hogy miért szeretitek/nem szeretitek.

2022. szept. 25. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Szeretem
Néha megkívánom
Évente egyszer a felhajtás miatt
Próbáltam, de nem jött be
A legrosszabb amit valaha ittam
Nem próbáltam, de egyszer majd megkóstolom
Nem próbáltam és a közelembe ne merj jönni azzal
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Minden tökös dolog gondolatától is undorodok
2022. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Mondjuk én itthon is tartok sütőtök fuszerkevereket, azt simán beleteszem a tejeskávémba. Tök purevel itthon nem igazán bajlodom.
2022. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstoltam, mert érdekelt, milyen lehet, ha ekkora a rajongás iránta... Hát... Csalódás volt, és nagyon drága. A freiben sokkal finomabbak a kávék, és kb fele annyiba kerülnek.
2022. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajongok a sütőtökért, többek között kávéban is előszeretettel fogyasztom, mindemellett törzsvásárló vagyok a starbucksban, de rendes igazi kávéként nem igazán tudtam sose tekinteni rá. Napindító, cukros, meleg desszert ital a szememben, de tényleg szeretem 😃 Emlékszem, elsőre furcsa volt hallani hogy sütőtök kerüljön a kávéba, de örülök hogy anno adtam neki egy esélyt. Pillanatok alatt meghozza az őszi hangulatomat, mivel tényleg csak ilyenkor van szinte lehetőségem fogyasztani, itthon is el tudom készíteni, és ad egy kis csavart a kávénak ☺️
2022. nov. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!