Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A kávé az úgy tényleg erősebb,...

A kávé az úgy tényleg erősebb, hogy feketén, se cukor, se édesítő, és se tej nincs benne tehát csak olyan natúr keserű, és úgy már tényleg gyengébb, ha legalább édesítőszer, vagy cukor van benne egy kevés?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáadott bármi semmit nem von le a koffeintartalmából, azaz az erejéből, csak az ízét módosítja lágyabbra, annak aki nem szereti keserűn
2022. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Végiggondoltad...?? Mégis, hová tűnne belőle az "erősség" a cukor hatására...?
2022. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen végig gondoltam. Szerintem úgy egy kicsit hígabb lesz, és kevesebb lesz a mellékhatása. Egyszer meg ittam egy kávét úgy natúran se édesítővel se cukorral olyan délután fél 2 körül, és még este is nagyon pörögtem.
2022. okt. 2. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

2-es, ha benned az kérdés merül fel, akkor fogalmad sincs róla, hány agyhalott megmondóember terjeszt ilyen hülyeségeket!

Siralmasan sok!

Ha valaki kezdő a kávézásban, simán agymosottat csinálnak belőle is.

A kérdező legalább kérdez, nem úgy, mint sokan mások, akik egyszer hallottak valamit, aztán egy életen keresztül terjesztik.


Kérdező, az alap kérdést nem is kell tovább feszegetni, teljesen alaptalan hülyeség.

Egy dologgal egészíteném ki, a kávé, jelentősebb mennyiségű cukorral, sokkal jobban üt. Rendes cukorral. Kölcsönösen erősítik egymást a koffeinnel.

2022. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

A 3-mas kommentre:

És aznap mikor natúron ittál kávét, akkor estig nem is ittál semmi mást?

csak mert ha igen, akkor benned, ugyanúgy hígult a kávé nem?


Vagy véletlenül se merült fel benned, hogy esetleg másik 50 tényező miatt "pörögsz"?

Mert ha nem, akkor az eddigieknél azért sokkal jobban át kéne ezt gondolnod!

Addig is, ezt így egy értelmesebb társaságban szerintem ne hozd fel. Ne hozd magad kellemetlen helyzetbe.

Ez egy anonim oldal, nem ciki hülyének lenni, ellenben hasznos dolgokat lehet tanulni.

2022. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, azért napszaktól is függ, hogy hogy üt be a kávé. (Persze ez egyéni adottságoktól is függ.)

Ennek is van egy hatásfoka, ha délután ittad, akkor jogos az esti pörgés. Ha reggel ittad volna, nem tűnt volna így, mert délutánra kipisiled.

2022. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3: attól, hogy hígabb, a koffein mennyisége (azaz az erőssége) ugyanannyi. CSak több víz van benne...
2022. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a koffeintartalma ugyanannyi marad csak nem tűnik olyan erősnek.
2022. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Triviálisan nem
2022. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7 - es, 8 - as, és 9 - es köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 3. 10:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!