Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Myik a kedvenc üdítőd (kólán...

Myik a kedvenc üdítőd (kólán kívül)?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 15:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pont hogy kólát nem iszom már évek óta, mert hallottam róla, hogy túlmegy az egészségtelenség fogalmán - kikezdi a csontok kalcium-tartalmát!

Azon kívül, ha üdítőről van szó, bármilyen szénsavas ízesített italt megiszom, nem válogatok!

2022. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Chinotto
2022. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Sötétvörös, csersavas borból készült híg fröccs az igazi, ha nem kell vezetni egyikünknek sem, akkor ezt isszuk a férjemmel. Ha valamelyikünk vezet, az csak házi készítésű gyümölcslevet kap. A boltban vásárolhatók közül egyiket sem fogyasztjuk. (Mert védjük az egészségünket.)
2022. nov. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
Most hogy ilyen drága minden maradunk az élet alapvető elmeinél. A friss hideg patakvíz, pláne nyári kánikulában a legjobb.
2022. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

14#-es .

13# vagyok, egyetértek veled. De hol találsz olyan patakot, ami még nem szennyezett??

2022. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%

#15: mi bajod a szennyezettel? Hisz' már te is az vagy!

Kimutatták hogy gyakorlatilag MINDEN ember vére tele van mikroműanyagokkal, rendszeresen rákkeltő tartósítószerekkel, édesítőszerekkel, színezékekkel, állományjavítókkal fűszerezett kaját eszik, növényvédőszer maradványokat eszik a növényekkel ill a húsokból, endokrin rendszerbe bezavaró, műanyagokból lassan kioldódó adalékanyagok jutnak be folyamatosan a szervezetébe, az ivóvíz tele van hormontabletták maradványaival és persze a talajvízbe beszivárgott növényvédőszerekkel, műtrágyákkal, a levegő tele van pm10 es pm2.5 porral (utóbbi a vörösvérsejtekre is rámászik) stb.


És ez még mind csak az amiről úgymond nem is tehetsz. Erre még rájön az átlag ember önszántából elkövetett önroncsolása pl cigi, alkohol, cukor, drogok stb.


És ezek után azon pörögsz hogy a patak vize neked tökéletes kristálytiszta legyen? höhö

2022. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van, 16-os. Minden szennyezett.

Én ezért nem fogyasztok tömeggyártott élelmiszert. Kistermelőktől veszem az zöldséget, gyümölcsöt, és magam főzök. Húst, kolbászt, szalonnát, lisztet, cukrot a boltban veszem, de ezekben azért kevesebb a káros anyag, mint a készételekben, gyors kajákban.

13-al egyetértek, a vörösbor jó, persze mérsékelt mennyiségben. de én az édesebbet szeretem, édes merlot, édes tokaji borok.

2022. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Hell zero strawberry
2022. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Sprite
2022. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Ice tea:D
2023. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!