Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem lett 'vízízűbb'...

Csak szerintem lett 'vízízűbb' a legtöbb energiaital?

Figyelt kérdés

Nemrégiben két energiaitalt is kipróbáltam, ami disztingváltan jóval vizesebb ízt adott, mint korábban. Az egyik kifejezetten az ihatatlan kategória lett.

Az egyik az új Guarana Zero volt, a másikat pont most szürcsölöm, Burn Fruit punch. Ti is tapasztaltatok ilyet? Vagy csak az én ízlésem ment tönkre?



2022. nov. 26. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
A Guarana energiamentes energiaitalja nem energiaital, ahogy a többi zero sem. Az energiaital egyik feltétele az energiát adó cukor. Cukor nélkül pedig ne várj ugyan olyan ízt. A többi ízlés kérdése.
2022. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelmű kapitány.
2022. nov. 26. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted.
2022. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem igazán fogyasztom, Monsterről illetve Hellről tudok beszámolni, ott nem éreztem ilyen változást. Nyilván gyártótól függ, megeshet hogy változtatnak az összetételen, de nem hiszem hogy ez szélesebb körű dolog lenne.
2022. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!