Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Salvus víz meddig áll el...

A Salvus víz meddig áll el felbontás után a hűtőben ?

Figyelt kérdés

#Salvus víz meddig áll el a hűtőben ha ki van bontva ?
2022. dec. 20. 12:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki ért hozzá válaszoljon legyen szíves, gyógyszerész , vagy aki használja, és van tapasztalata. Nézegettem az interneten , és van aki azt írja , hogy egy évig is , van aki több hónapot ír nagyon eltérőek a vélemények. Azt írja , hogy betegek nem lehetünk tőle 1 év után sem, legfeljebb nem fejt ki olyan erős hatást mint frissen vásárolva. Előre is köszönöm a válaszokat.
2022. dec. 20. 12:32
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
a címkén az van, hogy felbontás után egy héten belül meg kell inni. Én két hét alatt szoktam meginni kb. Lehet, hogy kockáztatok ezzel, úgyhogy inkább a címkére hallgass.
2022. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsájtom, nem vagyok gyógyszerész, csak felhasználó.

A múltkor kínomban több mint fél évest ittam, nem volt poshadt, nem volt zavaros. Eldugott kis faluban élek, hosszú hétvége volt, engem meg elkapott a reflux és tökéletesen működött.

Én nem akarlak rábeszélni, de tény, hogy az egyetlen mellékhatása az lehet, hogy nem elég hatásos, de esetemben még az sem volt igaz.

2022. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorégés, emiatti fájdalomra is jó? Hol lehet ilyet kapni?
2022. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertár, nagyobb élelmiszerüzletekben is előfordul. 900-1400 Ft egy liter. Elsőre elég "nehéz" az íze, de a gyomor jól érzi magát tőle.
2022. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!
2022. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! A PALACKON 2023. 11.HÓ 25 van írva minőség megőrzési időnek , de gondolom ez a kibontatlan állapotra vonatkozik. De mi már régen ki bontottuk és egyből be raktuk a hűtőbe. Szép tiszta, nem zavaros , az íze is ugyan olyan , de már több mint egy fél éve ki lett bontva és alaposan visszatekerve a kupakja.
2022. dec. 20. 19:08
 8/8 anonim válasza:
0%
Fél év? A sima csapvíz 1 hét múlva már fura ízű, ha nem a hűtőben van ezalatt már algásodik is. Ez meg tele van tápanyagokkal amiket megrohamoznak a bacik mikor levegővfl érintkezik. Fél év alatt nem lett semmi baja? Nem lehet hogy csak nem érezted rajta mert amúgy is gusztustalan íze van? Én most szemezek egyel ami 2 hetet állt bontottan, igaz nem hűtőben. Félek csak szarabb lesz tőle az enésztésem.
2023. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!