Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen ízű és márkájú kóla,...

Milyen ízű és márkájú kóla, ice tea és fanta jön be nektek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Pepsi sima vagy Coca vanilla és cherry

Ice teát nagyon ritkán iszok akkor citromosat.

Fantát nem iszok mert nem szeretem inkább mirinda de azt is nagyon ritkán.

2023. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Coca, pepsi, sprite, 7up, Qeen fanta, mirinda. De olcsok is johetnek. De baromi ritkán iszom. Amit még nagyon szeretek, és főleg nyáron fogyasztom, (márha kapok) az a zöldteaá, citromos nestea. De jobban szeretem, a jó hideg bubimentes ásványvizet.
2023. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Pepsi citrom (már nem kapható itthon), Cherry coke, Nestea citrom, és Mirinda. Bár mostanában nem iszom egyiket sem az árak miatt.
2023. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amibe cukor és energia is van, nem színezett víz egy rakás édesítővel
2023. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Z ***** válasza:
83%

Cherry Coke, Fanta citrom-bodza, Mirinda, Shweppes Tonic (de csak citromkarikákkal, vagy koktélban). De bármi más is jöhet, ami nem zero cukros. A Pepsi Max mondjuk még a legjobb cukormentes kóla, de az sem ér fel egy sima cukros kólával (legalább is számomra, nyilván ez ízlés dolga).

Teában meg csak forrázott teákat iszok, cukor citrom bármi nélkül.

2023. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Coca-Cola és Pepsi cukros sima változat.

Fantából a sima narancs, citrom-bodza, kék szőlős. Mirinda.

Ice-Teából régebben a Nesteát vettem, de amióta más gyártja, megváltozott és leromlott a minősége, már nem ízlik annyira mint régen. Helyette a Lidl-s Freeway barackos és citromos teát iszom azok nagyon finomak. Lipton is jöhet. Rauch, Xixo.

2023. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna Pepsiből már a sima sem sima hanem csökkentett cukortartalmú... Szerencsére nem olyan vészes, még az iható kategória lett így. Sima Coke,Cherry Coke, Schweppes citrus, alma - körte , Canada Dry gyömbér, ice teákból csakis a teljesen cukros... Fantát, Mirindát, 7up-ot már rég elfelejtettem, azokat nagyon elba..ltázták
2023. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!