Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tegnap vettem egy night hell...

Tegnap vettem egy night hell energiaitalt és azt mondták, hogy világít a sötétben, de hát ez nem jött össze sajna:/ Most csak átvertek valószínűleg, vagy valamit kellene vele csinálni?😅

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

"UV fény hatására fluoreszkál" legalábbis ezt állítja a gyártó. Na most, se a raktárban, se a kamionban, se a boltban nem igazán volt kitéve UV fénynek. Ha hazautaztattad, majd ment az hűtőbe, akkor azalatt se.

Magyarán legalább kicsit "napoztatni" kellett volna, hogy egyáltalán esélye legyen "világítani".

2023. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érteem! Köszönöm szépen!😄
2023. márc. 16. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miiiiii???? Tényleg világít???? Én azt hittem csak fantazianev...
2023. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy wasisdas, például a tonikok is világítanak UV-ben.
2023. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%

Az "UV fény hatására fluoreszkál" nem azt jelenti, hogy UV-ben megfürdetve utólag világít majd a sötétben, hanem azt, hogy ha UV-vel világítasz rá, akkor közben látható fénnyel fog világítani, ahogy pl. minden tonik is. Ez olyankor érdekes, amikor pl. egy szórakozóhelyen UV világítás is van.


Valamennyire akár napfényben is látható, de világosban nem látványos.

2023. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Finom. :)
2023. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!