Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha megiszok egy energiaitalt,a...

Ha megiszok egy energiaitalt,akkor hány óra múlva fogok tudni elaluldni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Avagy meddig tart a hatása?
2023. márc. 19. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, nekem legalább 8 órát, délután már nem szoktam inni, mert nem alszom tőle.


Mondjuk 2 éve le is szoktam róla, mert drága is, és elöl a fogaim elkezdtek lukadni mióta rendszeresebben ittam.

2023. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én mindig délután kb. 4, 5 órakor iszok energiaitalt. Van, hogy kettőt is megiszok egy nap. Ritkán volt olyan, hogy egész este felvoltam pörögve, és nem tudtam aludni. Én este rendesen szoktam aludni tőle. Kb. 6-7 óra után tudok aludni tőle. Este 10-kor, vagy 11-kor alszom el. A hatása miután megittam az energiaital nem nagyon segített... Max. Egy olyan fél órát, egy órát éreztem magam felpörögve.
2023. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendszeresen, de régebben ittam energiaitalt, és főleg este, bulikban.

Volt olyan eset, amikor az energiaital elfogyasztása után már 1,5-2 órával már aludtam (előtte haza is kellett menni), de volt kellemetlenebb eset, amikor, igaz nem egyetlen energiaital elfogyasztása után "félre vert" a szívem... na akkor nagyon sokáig nem tudtam elaludni.

Az se mindegy, milyen energiaital, és az elfogyasztója milyen állapotban volt, van, illetve mennyire érzékeny az energiaitalra.

Nem mindegy, hogy fáradtan, vagy kipihent állapotban volt, stb.

2023. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
2 óra 25 perc 19 másodperc
2023. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én éjszakás után rendszeresen megittam egy 600ml-es bombát a reggelihez, aztán lefeküdtem aludni 😅

A párom is simán alszik energiaital után...


Nem tudhatjuk rád milyen hatással van

2023. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 madi111 ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy érzékeny a koffeinre. Én például egy energiaital után fél perccel már simán alszom.
2023. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6-7 ez simán lehet adhd, valami fura van ott. Ez nem egy normál reakció, kb mintha speedtől is inkább megnyugodnál. (kb az Adderal is így működik)
2023. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!