Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hell más országokban is van...

Hell más országokban is van Magyarországon kívül?

Figyelt kérdés
Tudom hogy magyar, meg azt is hogy Szikszón van a gyáruk, viszont úgy tudom, hogy a románok is ismerik.

2023. ápr. 2. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én Angliában élek. Hell-t csak olyan kis boltokban kapható ami más nemzetiségű. Pl: Magyar bolt, román bolt, lengyel bolt stb...
2023. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Romániában kapható szinte bármely boltban.
2023. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik amerikai ismerősöm látta egy képen, amit küldtem neki, és megtetszett neki az az ördög figura. Elment valami boltba, ahol ilyen magyar meg lengyel cuccok vannak, és ott talált. De amúgy előtte még nem hallott róla. Floridában él.
2023. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
régebben volt róla cikk, hogy gyártóüuemet indítanak brazíliában, a mi pénzünkből remélem bejött, aztán visszaadózták már.
2023. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
nemzetközi, de ez nem egy célszerű ital...
2023. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Jobb a kávé, a koffein bevitelének egészséges módja, frissen főzve, gyógyszerész javaslata. Az energiaital méreg.
2023. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ettől már haltak meg emberek... Minimális mértékben kimerültség esetén és akkor se éhgyomorra.
2023. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5,6,7 én speciel rosszul vagyok a kávétól, hasmenést kapok, elbaszódik a lehelletem, még kávésan büdöset is izzadok szal marad az energiaital. Hogy mennyire káros-nem káros, minden anyag kigooglizható belőle, és össze lehet rakni, a kávé is lehet károsabb-nem károsabb attól függően, hogy mit tesznek bele, meg milyen minőséget nyom az ember. Az energia italokból is vannak olcsóbb- szarabbak, meg jobb minőségűek is.


Visszatérve a kérdésre én Görögországban láttam minden boltban. (ez a legtávolabbi hely ahol láttam)

2023. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van elég sok országban, nem találom a térképet, de volt róla az is. Azt is tudom pl., hogy a vallásos országokban a név/logó le van cserélve.
2023. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 qkker1 ***** válasza:
Valószínűleg kapható több országban is, nem Magyarország miatt reklámozzák Bruce Willissel.
2023. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!