Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nincs már olyan jó íze...

Miért nincs már olyan jó íze a coca colanak mint régen ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, mire alapozod ezt az állításodat. Kiváló íze van most is, akárcsak régen. A Coca Cola az egyik legízletesebb üdítőital, csak ajánlani tudom a fogyasztását. Az új kupakja ráadásul kapcsolódik a palack testéhez, így együtt kerülnek újrahasznosításra. Coca Colát fogyasztani szuper közösségi élmény is lehet, szóval fogyassz te is még több Coca Colát, mert nagyon finom és környezetbarát termék is egyben!
2023. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem valtozott a receptje...altalaban mindig bejelentik ha vmit valtoztatnak
2023. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Változtatják a receptet, hogy kikerüljék a népegészségügyi adót. Az pedig változik, hogy megint alá essenek a termékek, a gyártók pedig tovább változtatják a receptet, hogy kikerüljenek alóla. És ez így megy, fokozatosan egyre rosszabb lesz minden. Csehországban és Spanyolországban is érezhetően más, jobb íze van a Coca-Cola termékeknek. A szomszédos országokban nincs (nagy) különbség, valószínűleg azért, mert ugyanazt importálják a környéken.
2023. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fruzs33 válasza:
100%

Szerintem meg a mirindának változott az íze.

Amikor kicsi voltam nagyon finom volt,de most már szinte ihatatlan

2023. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kilincsmosó
2023. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!