Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A 3:1 piros Nescafe megéri?

A 3:1 piros Nescafe megéri?

Figyelt kérdés

Most 1035 forint.


Van jobb alternatíva?



2023. ápr. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én trafikban szoktam venni, ott olcsó volt egy darabig de már ott is felment nagyon az ára .

Nálunk (Veszprém) van Vianni üzlet . Ott hónapok óta 699 ft.-ért adják szóval az már nagyon jó ár szerintem

2023. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A 3 in 1-ban van cukor, instant kávé és tejpor. Ezeket külön meg tudod venni, egy üveg instant kávé ezresnel kezdődik és egy embernek hónapokig elegendő.
2023. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akinek nem a kényelem a fő szempont az rájön hogy egy üveges instant kv +pici hozzáadott tej és cukor ugyanazt az eredményt hozza szinte, csak pénztárcabarátabban
2023. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erdekel az ize, csak kave legyen, akkor elmegy, de ha vannak kinai uzletek a kornyekeden, ott ez is meg a jobb kavek is olcsobbak valamivel.
2023. ápr. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
50%
Vegyél olcsóbbat.
2023. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tchibo Family instant kávé 50g mellett döntöttem. 28x alkalomra saccolja a mennyiséget.


Régen hasonló okok miatt kipróbáltam a Nescafé üveges formáját is, de a clasic Nescafé 3:1 képest szörnyű íze van. Kizárólag csak a piros megfelelő számomra.


Most 15 év után végleg beszüntetem, és ha akciós áron lesz, akkor sem fogom megvásárolni, 2 napra nekem nem éri meg. Úgyanis naponta 6-7 tasak az átlagos fogyasztásom, és semmilyen módon sem tudtam csökkenteni.


Ha nem ittam: unalom,fejfájás,álmosság,kedvetlenség,űr.

2023. ápr. 27. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
A Penny 3:1, 2:1 a legfinomabb. Mindet próbáltam amit kapni lehet. Ráadásul valami vakteszten is győzött ami bizonyítja, hogy én is csak jól érzékelem a dolgot. A tasakban is sokkal több por van, nem annyi mint a nescafésban. Az más kérdés, hogy most mikor azt is megemelték, hogy én már arról is átálltam az instant kávé+kávéfehérítő combóra.
2023. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!