Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ebből lenne valamilyen élvezhe...

Ebből lenne valamilyen élvezhető kv?

Figyelt kérdés
kaptam 2 doboz nespresso-s kv kapszulát, az eredeti gazdája rossz típusút vett a gépéhez. ha felboncolok egy kapszulát és egy pohárban leöntöm forrásig forralt vízzel, majd egy idő után leszűröm, iható kv lesz belőle? nem egy eszpresszó szintet várok, én magam is üveges instant kv-t iszom napi egyet
2023. jún. 5. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

3-5 percet kell várni, hogy leüllepedjen. Nem szabad forrásban lévő vízzel felönteni, kb 80 fok körülivel kell.

Olvass utána a forrázott kávénak. (itthon is van aki arra esküszik)

Iható lesz, instantról váltottam, mert nem iszok annyi kávét, hogy megérje kávéfőzőt venni.

Szűrés után szoktam még picit várni, aztán áttöltöm a kedvenc bögrémbe, mert pici zacc átjön a szűrőmön,azt inkább a másik bögrében hagyom.

2023. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!