Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hánykor van a "reggeli" kávéd...

Hánykor van a "reggeli" kávéd és milyen formában fogyasztod, és hol?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Kávézóban, reggelizó helyen
Otthon.
Az út alatt amíg odaérek a munkahelyemre, vagy ahol kezdek.
Munkahelyen.
35 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hajnali fél négykor, úton a munkába. Három adag eszpresszó habosított növényi tejjel és valami sziruppal
2023. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. Három eszpresszó? jesszus... És mennyi idő alatt vágsz be ennyi kávét?
2023. aug. 30. 10:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fél óra alatt.
2023. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 7, habosított szójatejjel egy kapszulás kávé, ágyba visszafekve.
2023. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Munkahelyen, 9-10 között.
2023. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Hánykor? Amikor felébredek. Első a kávé amikor felébredek előtte max wc-zek és ennyi, kávé nélkül nem tudok létezni sem. Amikor felkelek kb 1,5 deci kávé a bögrébe, pici kis tejjel, pici cukorral éppen hogy csak egy pici megy bele, és azt elszoktam szürcsölni ha jó idő van akkor a teraszon, ha nincs jó idő akkor a konyhába. Ha ezzel megvagyok akkor szokott jönni az a rész hogy megyek csinálni a dolgomat, ha munkába kell menni akkor odamegyek, ha itthon van dolgom akkor azt intézem, ha boltba megyek akkor oda. Amikor ez megvan beértem a munkahelyre, végeztem a bolttal, vagy akármivel megiszok egy újabb adag kávét ugyanúgy. Bent munkába is ezzel indítok, de akkor mellé már lecsúszik egy kis reggeli is.
2023. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Otthon, 10 körül, kb egy órával ébredés után.
2023. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Délelőtt feketén vagy egy kis tejjel.
2023. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, 8 körül. 2 cukorral és tejjel.
2023. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, felkelés után kb. 30 perccel. Az, hogy hánykor, az változó. Egyetemista vagyok, és nem dolgozom mellette. Szorgalmi időszak közben hétvégente kb. 10-ig alszok, hétköznap pedig van amikor reggel 8-kor kezdődik az órám, van amikor később, szóval nyilván a felkelési időm ettől függ, van amikor 6-kor már fent vagyok, de van amikor csak 8-9 körül kelek.

Amúgy meg ilyen szimpla filteres kávéfőzőnk van. Rakok bele egy kis édesítőt, meg egy kis kávétejszínt, és ennyi.

2023. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!