Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ezek az energiaitalok közül...

Ezek az energiaitalok közül melyik a legerősebb?

Figyelt kérdés

nov. 21. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Hell
Monster
Red bul
Watt energy drink
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából saccperkábé lényegében egyforma.
nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Talán a Red bul
nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A Watt jóval gyengébb mint a többi, 15mg koffein van 100ml-ben. A többiben 32mg/100ml van, ami a standard.


A Hellből viszont van +20%-os verzió (Hell Strong), tehát 38mg/100ml, tehát azok a legerősebbek.


Ha pedig 1 dobozra nézzük, akkor egyértelműen a Monster, hiszen 500ml-es kiszerelésben árulják, a többit pedig 250ml-esben.

nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a redbull müxik
nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A monster dupla adag ami azt jelenti egyben dupla koffein is
nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a Red Bullba visszakerült nem olyan rég a taurin, így az.
nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta iszom majdnem mindet, az a lényeg, hogy minél több koffein legyen benne, a magas koffeintartalmú Hell a legjobb. 20 éve szinte már a szakértője vagyok mindnek. 😎
nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

7

Klassz. Nekem pár hónap alatt (heti 1-2-t ittam) gallyra vágta a pajzsmirigyem...

nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Mennyisége miatt a monster.

Fél literes kiszerelés és koffeintartalma kb 100ml ben majdnem mindnek ugyanannyi, a watt az gyengébb, a hellből van növelt koffeintartalmú is.

De egyikben sincs annyi mint egy doboz monsterben, viszont az fél liter, van aki annyit nem bír ilyenekből meginni.

Volt, hogy nem aludtam már vagy 2 napja, és szakmám lévén, indultam nyúlhajtást vezetni.

Egy monster, egy csésze kávé, és pár koffeines cukor (pocket koffe asszem) volt a kombó ami fölköltött. Viszont ez már bőven az egészséges adag felett van, úgyhogy csak odafigyelve ajánlom mindenkinek, volt ezekből sajna nem egy haláleset

febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!